Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltsem a húgomat?

Féltsem a húgomat?

Figyelt kérdés
Én idén lettem 18 ő viszont decemberbe lesz 13. Nagyon féltem meg szeretem de ő már iszonyatgáznak tart sokszor mondja is hogy kopjak le. Na ez most mind1 a lényeg : egy suliba járunk nekem van barátom és mindig kérdezősködik hogy ha nekem van neki mért ne lehetne? Apánkkal élünk mert elváltak, viszont vele is keveset találkozunk. Szerintetek hány éves korától normális hogy jár valakivel?

2012. okt. 31. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Én inkább barátkozni próbálnék vele a helyedben. Ha barátot akar,akkor úgyis lesz neki, legfeljebb a kettőtök kapcsolata romlik meg. ha a barátja tudnál lenni, és meg tudná osztani veled a dolgait, akkor talán jobban oda tudnál rá figyelni. Okosan!!!!!! Úgyse fogja elfogadni, hogy anyáskodj felette.
2012. okt. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én már 8 évesen is jártam egy fiúval. Kézenfogva sétálgattunk szünetben :)
2012. okt. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi végre tudtam vele normálisan beszélni elmondott egy csomó mindent. Nem tudom hogy honnan jött mindez h ennyit akart velem beszélni de örültem neki :)
2012. okt. 31. 11:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Járni? Szerintem örülj, ha még szűz...
2012. okt. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha eléri a beleegyezési korhatárt (14), szabad a pálya.
2012. okt. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 okoska31 ***** válasza:

kiskamasz. innentől kezdve változatos a hangulata.

ha kérdése van, mindenképpen keresni fog Téged- mint lassan egyetlen biztos pont az életében.

viszont azt, hogy anyáskodj felette, vagy Te akarj mint nagy tesó beszélni vele - azt meg nem viseli el.


ne izgulj emiatt. persze a hülyeségektől óvni kell - csak ebben is úgy működik, hogyha tiltott gyümölcs, akkor csak azért is...:)

2012. okt. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi <3
2012. okt. 31. 13:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez egy nagy előny a kezedben, amit írtál. Azt mondod, arra hivatkozik, ha neked van barátod, akkor neki is lehet. Figyelj ara, hogy mit csinálsz, hogyan viselkedsz, amikor ő is látja, mert úgy néz ki, te vagy a példaképe.
2012. nov. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!