Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A húgomat imádják, de velem...

Dinaa. kérdése:

A húgomat imádják, de velem éreztetik (feltünően) hogy utálnak. Miért?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, tavaly született meg a húgom. Amióta megszületett főleg anya folyton kiabál velem, néha egy két pofon is becsúszik, de gondolom azért mert én is vissza szoktam feleselni ha már nagyon elegem van. Múltkor itt volt unokatesóm és ő piszkált, de anya engem ordított le mert h én voltam. Annyira bántó szavakat kapok h sokszor elvonulok sírni. Amikor látja anya rajtam akkor meg elkezd piszkálni. Meg ha előtte sírok mert nem bírom akkor is.. Apa előtt néha megjátsza a jó anyát de van amikor nem.. Már nem bírom. Nagyon várom a 18. szülinapom, de néha már azon gondolkozok h elszökök.. Mit tegyek??:(
2012. aug. 14. 21:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Azért egy csecsemő el tudja nyűni az ember idegeit, de rajta mégse vezetheti le.
2012. aug. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Próbáltál már erről beszélni apukáddal??? És előtte egyáltalán nem volt ilyen amikor megszületett a húgod? Lehet h csak rajtad vezeti le a feszültséget... tarts ki
2012. aug. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de anyának van mindig igaza. Az én szavam az övéhez 0. :(
2012. aug. 14. 21:21
 4/14 anonim ***** válasza:
Pedig apukáddal kellene ezt megbeszélni!
2012. aug. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Sajnállak nagyon. Ezt én is átéltem. Eleve nem tartom szerencsésnek, hogy két testvér között ekkora legyen a korkülömbség. Feltételezem, hogy nem egészen tervezett gyerek lehetet a tesód. A legokosabb amit tehetsz, az a passzív ellenállás. Foglalkozz a tanulással, legyél a barátaiddal. Járj el ide oda. Legyél minél kevesebbet otthon. Csökkentsd minimálisra a konfliktusok kialakulásának a lehetőségét. Nem alakulhat ki konfliktus úgy ha te nem vagy ott. Hogy szó ne érje a ház elejét, végezz el magadtól házimunkát ezt azt amit tudsz. Ne hagyd, hogy mások rajtad töltsék ki a haragjukat és azt a frusztrációt, amit máshogy kezelni nem tudnak.
2012. aug. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
már a húgod születése előtt is úgy érezted, h anyud "utál" vagy csak mióta megszületett?
2012. aug. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én eljárnék itthonról, de nem nagyon engednek, hogy ne csavarogjak. Amikor apa már engedne, már majdnem megenyhül, akkor jön anya, hogy sehova nem mehetek.
2012. aug. 14. 21:33
 8/14 anonim válasza:
60%
Biztos vannak barátaid nem jöhetnek át hozzátok?
2012. aug. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Nálunk is ez van. Én 16 vagyok hugom 10 de ugy veszem észre hogy õt sokkal jobban szeretik és ennek már többször hangot is adtam, de sose jön semmi válasz, nem nagyon érdeklik.Picit olyan hogy amit rajtam 'elrontottak' neveltetésben azokat a hibákat hugomnál nem akarják elkövetni. Szeretnek meg minden de azért van kivételezés, megszoktam próbálok bizonyítani minden téren, hátha nem csak õt istenítik.
2012. aug. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
31%
Őt akarták,téged nem,ennyi
2012. aug. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!