Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért használják ki a párom...

Miért használják ki a párom ennyire?

Figyelt kérdés

Mit tegyek? Páromat folyton lehuzzák pénzzel, 2,fèl hónap után most jött haza külföldről, nálunk alszik, van egésznap! Szüleihez elment szombaton, azt hitték akkor érkezik, de egy finom ebéd nem várta! Alig ment oda már szóltak neki hogy x összeg kellene hogy az aranyokat az egyik zâlogházból a másikba vigyék, párom odaadta a pénzt meg sem köszönték, mintha természetes lenne.

Másnap elment a nagynénjéhez szintúgy annak is pénzre volt szüksége, nálunk van, nekem nincs keresetem de az én szüleim 5ftot nem kértek! Ez pedig így nem állapot, nem a lottón nyerte hanem hónapokig kell nekünk nélkülözni egymást na meg hogy mikor páromnak lett volna rá szüksége uzsorás pénzt vett fel! Mit cselekedjek? Párom muja egyáltalán igazam van?


2012. okt. 31. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarsz közös jövőt egy férfival, aki elsősorban veled akarja élni az életét, akkor sürgősen keress mást helyette. Ez nem fog változni, azt használják ki, akit tudnak. A párod ilyen ember. Sosem lesz nyugtotok a famíliától, ha gyereketek lesz, akkor is elsősorban anycinak magy a pénz, nem a gyereknek.
2012. okt. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Sok mindent nem tudsz cselekedni. Ha a párod muja és nem mondja nekik, hogy ez probléma, akkor te a fejed tetejére is állhatsz,még te leszel a rossz, ha szólsz. Párod miért nem lép? Csak azt lehet kihasználni aki hagyja.
2012. okt. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Első válaszolónál a pont.

Próbálj meg vele beszélni erről, ha nem megy, akkor tudod mi a dolgod, bármennyire is nehéz.

2012. okt. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Mert a párod egy szamár!!!Hogy finoman fogalmazzak.


Beszélj vele,gondolkodjon el mit tesz....

Vagy tényleg menjetek külön utakra.A jövöben ez így nem fog müködni.Ès ha külön laktok majd???

2012. okt. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha ez mind igy igaz amit leirtál akkor igazad van.

Én kiváncsi lennék rá mióta vagytok eggyütt??? És tervezgetitek e már a közös jövőt?

Első körben sztem lekellene ültetned a kedvesed és elmondani, hogy mit gondolsz. Ha azok után sem lesz változás akkor felesleges vele közös jövőt tervezgetni.

2012. okt. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
A párod nyilván támogatni szeretné a családját, akik felnevelték, taníttatták, enni adtak neki, öltöztették, de ez egy kicsit tényleg túlzás. Én a helyedbe nem szólnék bele. Legalábbis egyenlőre. Szerintem várj ezzel a dologgal. Addig is legyél a támasza és szeresd! Ha fél év múlva is így fognak állni a dolgok, akkor már beszélj a fejével!
2012. okt. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Türelmes vagyok, de most még nehezebb, anyukâm is kiakadt, hogy sokba kerûl ez a plusz fő,és ne úgy spórolja meg a pénzt hogy rajtunk van meg hogy a párom egy kenyeret nem vesz! Szerintetek pár ezerért bevásároljunk? Közöljem a párommal ezt vagy inkább ne?
2012. okt. 31. 12:12
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Anyukádnak igaza van. És igen közöld a pároddal.

Ha már magától nem jut eszébe, hogy dobjon vmit a közösbe ott ahol él(ősködik).

2012. okt. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Míg a férjem otthon lakott ott is ez ment. És egyszerűen odaadta amit kértek mert ment a lelki terror utána a bűntudat. Mikor elkötözött tudatosítottam minden családtagjában hogy innentől közös a kassza az én pénzem is benne és én nem adok nekik. Hát nem is tetszett de így jártak. Mivel a férjem ilyenben gyengébb volt mint én örömmel rám hagyta a dolgot.Már lekorlátoztuk a hozzuk visszük a családot és a mindenben segíts című műsort is.

Mit mond neked amúgy a párod? Látja hogy kiszedik belőle a pénzt? Utálja ezt? Mert ha így van akkor az már jó. De ha észre sem veszi akkor még nagy út van előtted. A férjem úgy jött ezekre rá hogy én rengetegszer elmondtam hogy ez nem normális dolog.( mikor még csak jártunk) és évek alatt eljutottunk oda hogy belátta és én meg cselekedtem de miután összeköltöztünk tudtam ezt megtenni.

2012. okt. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!