Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom elviselni a párom...

Nem bírom elviselni a párom anyját! Hogy bírjam ki, ha ott vagyunk náluk?

Figyelt kérdés
A párom anyja,mindent jobban tud egyértelműen,ő azt állítja,hogy szeretné,ha "barátnők" lennénk,mert neki is rossz volt a viszonya az anyósával és ezt velem nem szeretné.Mégis ha hazalátogatunk hozzájuk a párommal,mindenbe beleszól,amit csinálok,semmi nem jó neki,mindig úgy cseszi le a páromat,hogy nem nekem szól a lecseszés,de érezteti,hogy én is érezzem rosszul magam.Amióta meg eljegyzett a párom,csak sokkal rosszabb. Ha ott vagyunk,megszabja,mikor feküdjünk le aludni,mert hát este 10kor ne tévézzünk már,azt is megszabja,mikor keljünk fel,meg reggelizzünk,persze azt nem veszi észre,ha összetakarítok,meg elmosogatok,elpakolok,pedig van,hogy csak egy fél napra megyünk. Másnak az anyósjelöltje is ilyen? Nem vagyok egy nagyszájú ember,de nálam is el tud szakadni a cérna és akkor nem vagyok finom és nőies. De tisztelem őt,hisz felnevelte a párom,bár nem hinném,hogy bele kéne még szólnia a felnőtt önálló gyereke életébe. Ja,és nekem meg mindig megszabja,hogy mit vegyek fel,mert hideg van,stb...25 múltam,azt hiszem,elég nagylány vagyok már,hogy tudjam,mi jó nekem. A jótanácsot szívesen fogadom,de a kötekedést nem. Ki,hogyan oldotta meg az ilyen konfliktusokat?
2012. okt. 29. 13:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
61%

Nem az anyóssal van a fő gond, hanem a pároddal.

A párod nem veszi ezeket észre?

Ha pedig észreveszi, akkor nem állítja le az anyját?

Ezt neki kell megoldani. Ha nem képes rá, akkor hagyd a fr@ncba a psit.

2012. okt. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia,detto ugyanaz mind nálad.Elviselhetetlen a nőszemély.Sokat bőgtem már miatta,mert mintha lenézne,én meg hülye magamra veszek mindent.Mondjuk nekem sokat segít hogy a párom mellém áll mindig.A megoldást sajnos még nem ismerem. :D
2012. okt. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
A párom azt mondja ne foglalkozzak vele ahogy ő sem.Ki szokott állni mellettem,de vannak anyák akiket ez sem tántorít el. A párom a világon a legjobb ember (számomra),és soha nem hagynám el!
2012. okt. 29. 13:31
 4/23 A kérdező kommentje:
13:31! Az ilyen anyákat nem fogom soha megérteni. Sajnálom,hogy a te párod anyja is ilyen.
2012. okt. 29. 13:34
 5/23 anonim ***** válasza:
74%
"Nem bírom elviselni a párom anyját! Hogy bírjam ki. ha ott vagyunk náluk?" Nem kötelező odamenned. Szerintem a párod megértheti. Nem mész és kész. Nem kell mondanod egy rossz szót se rá, a párod a fia, tehát ismeri. Ha valahol rosszul érzem magam akkor nem megyek oda. Ennyi.
2012. okt. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az anyja ilyen. (Anyósjelölt anyja). Nem foglalkozom vele, de szerencsére a lánya és a párom is elcsitítja. :D Meg én is mondom neki, mama ne szóljon már bele mindenbe!

24/N

2012. okt. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
13:37.Ennyire önző nem vagyok,és bunkó sem.
2012. okt. 29. 13:38
 8/23 anonim válasza:
89%
Az én anyósom is ilyen. Mióta megszületett a lányunk, azóta még inkább. Mindig mindent jobban tud, mindenbe szeret beleszólni, még abba is éppen miért az adott ruha van a kislányon, vagy miért azt a kaját kapja. Párom már rászólt, hogy fejezze be, de nem használt neki. De ha nálam egyszer elszakad a cérna, azt nem teszi el zsebre...!
2012. okt. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 MadameViciouse ***** válasza:
100%

Mit tudsz tenni, nem sok mindent.

Ha azt mondja öltözz fel, mond, hogy nem fázol, ha erősködik, hagyd rá és mond, hogy legközelebb.

Ha kötekedik gondolj arra, hogy nem vagy hibás, csak egy rigolyás vénasszony.

Tudod, hülyével nem érdemes vitatkozni, mert legyőznek a rutinjukkal :D

Legalább nem kell sokszor elviselned.

Az én párom mondjuk durván odatenné magát ha ilyen súlyos lenne a helyzet és ennyire rám szállna a mami.

2012. okt. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
13:38-as! Akkor még jól bírod :)! Igen,én is ettől félek egyébként,hogy ha majd gyerekünk is lesz,vagy összeházasodunk,akkor mégjobban bekattan.Pedig tök fiatal egy nő,mégis olyan merev,meg fura.Vagy csak szimplán engem nem kedvel.Bár,hát nem kell engem szeretni,csak ha én megadom a tiszteletet,attól,hogy ő az idősebb meg tapasztaltabb még ő is tisztelhet...
2012. okt. 29. 13:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!