Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom társkeresőzik? Mit...

Párom társkeresőzik? Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Együtt élünk ő hó elején megy el messzire dolgozni, én csak pár hónap után kegyek utána,igy eggyeztünk.( anyagiak.miatt) nos ma láttam az előzményekben hogy azt nézegeti.gondoltam biztosan csak reklám ként ugrott be, kiváncsiságbol felregisztráltam.fenn van nemrég lépett be. ( Ismerkedésünk előtt regisztrált).

Párt keres? Vagy csak még nem törölte le magát és relregisztrált? Szerintetek?



2012. okt. 31. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezz rá, nyugodtan, barátságosan... lehet, hogy nem fog igazat mondani, de legalább látod a reakciót!

Ha baj van, jobb előbb lelépni, nem húzni-halasztani a dolgot, hidd el...

2012. okt. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Szóval utolsó mondat nem törölte még le magát és felnézett.

Bocsánat elirtam.

Jobb lenne előbb lépni tudom, de félek nagyon. Imádom őt. 3 éves fiam apja ként szereti.nem akarok mindent elveszteni

2012. okt. 31. 21:23
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem csak felnézett
2012. okt. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
7%
Én, mint gyakorló férj, azt tanácsolom: ne kutakodj a férjed gépén, mobiljában, zsebében. Persze ha jót akarsz. Ha nem akkor csináld. Ha el akar hagyni akkor el is fog. Ha másért nem ezért.
2012. okt. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Félreértetted, soha nem kutakodtam. Azz én gépemen volt ez, mert behalt az övé pár napja. Előzményekben is csak egy zenét kerestem, abszolut géletlenül akadtam rá.
2012. okt. 31. 21:43
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezzél rá.
2012. okt. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd a fenébe.mivel a te gépedről nézett fel,így tuti nem komoly!akkor jobban vigyázna.lehet csak maradtak ott barátai régről.Bízz benne!!
2012. okt. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Emiatt rúgtam ki a volt élettársam.( 3,5 évet éltünk 1ütt). Még aznap,amikor megláttam,hogy ilyen oldalt néz:( bele tudtam lépni a fiókjába: nem volt levele.)Aznap szépen összecsomagolta az összes holmiját és elment,még a zárat is lecseréltem. Nem bántam meg.
2012. nov. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Enyémet barátnom vette észre, fellépet 5 percre. Azonnal levettem a gyűrűt az újjamról és vártam, hogy megérkezzen. Mondtam meghallgatom, de frappáns legyen, mert most repül.

Elmondta, hogy mailben kapott egy értesítést és megnyitotta mivel nem tudta, mi az. Már vettem is a gépem és bizonyítékot akartam. Meg is kaptam, fél évvel előtte regisztrált és jött egy értesítés, hogy törlik a fiókját....akkor még nem voltunk együtt.

Akkor nagyon óvatos lettem, nem dobtam ki, de figyelmeztettem, halvány gyanuját is kelti az ilyesminek, dobom ki.

Nem keltette, feleségül vett, nagyon szeretjük egymást és a pici babánkat is.

Erre nincs mentség, hogy valaki regisztrál egy társkeresőre, egyértelmű a dolog!

Én nem dobtam ki és jól döntöttem.

Mérlegelj és dönts, de hallgasd meg!

2012. nov. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
4-eske, mint gyakorló férj, jól leírta magát a tanácsával. Nézzen néhanapján a tükörbe...
2012. nov. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!