Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom társkeresőzik? Mit...

Párom társkeresőzik? Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Együtt élünk ő hó elején megy el messzire dolgozni, én csak pár hónap után kegyek utána,igy eggyeztünk.( anyagiak.miatt) nos ma láttam az előzményekben hogy azt nézegeti.gondoltam biztosan csak reklám ként ugrott be, kiváncsiságbol felregisztráltam.fenn van nemrég lépett be. ( Ismerkedésünk előtt regisztrált).

Párt keres? Vagy csak még nem törölte le magát és relregisztrált? Szerintetek?



2012. okt. 31. 21:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
27%

Én az előzmények közt azt találtam régen, hogy az excsajok.hu-ra csorgatja a nyálát. Rögtön számon is kértem. Aztán egyszer egy olyan csaj miatt rendeltem be a munkahelyemre sürgős beszélgetésre, aki az iwiw- ismerősei közt volt. Az tűnt fel, hogy feltűnően szép lány. Kicsit utánanéztem és rájöttem, hogy kamu-személyiség, egy külföldi modell fotójával, mégis regiment pasi ismerőse volt, köztük a párom ismerősei közt is néhányan. Totál felháborodtam, mert biztos voltam benne, hogy párom tudja hogy nem ismeri, mégis visszaigazolta. Ki is vertem a patáliát rendesen.


Egyszer egy e-mailt olvastam el nyelvtanfolyamos osztálytársával levelezett néhányat és totál kiakadtam rajta. Nem volt benne semmi olyasmi, de elég meleg hangnemben társalogtak. Végül erre is rákérdeztem.


Itt vagyok házisárkány, tessék, mégsem hagyott el, mégsem csomagolt össze.


Csak azt akarom jelezni, azért mert néha rád tör a féltékenység és ezt jelzed is, akár olyan áron, hogy kiderül, kicsit kutattál utána, azért még nem hagy el valaki ha szeret.


De ha okos vagy, nem árulsz el mindent, mert utána tutira automatikusan törlődni fognak az előzmények:)

2012. nov. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!