Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vághatnék vissza?

Hogyan vághatnék vissza?

Figyelt kérdés

Van egy mostoha anyám és neki van egy lány nagyon utálom mindkettőt és ők is engem , és elkezdtek olyan dolgokat csinálni hogy a fogkefémet belemártogatják valamibe, a samponomba wc-tisztitót öntöttek, a papucsomba valami apró "ajándék" kerül bele pl: mézet csöpögtetettek bele , csoki darabokat szórnak bele vagy éppen sarat.

Én már ezt nagyon nem bírom és szeretnék valamivel vissza vágni (apukámnak hiába mondom, mert letagadják az egészet)a kérdés hogy mivel vághatnék vissza? Légyszi segítsetek valami nagyon kemény visszavágást szeretnék. Egyet már csináltam ,de ez nem lesz elég.

16/l



2012. nov. 1. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

pillanatragasztózd meg a kilincset és szóljál valamelyiknek hogy jöjjön már.. és amikor hozzá nyúl oda ragad a keze..

éjszaka kend be őket sz*rral.. én esküszöm megcsinálnám én is 16 vagyok.

akkor a samponjukba domestost tennék,tuti!

fogkrémet kinyomnám és mással tölteném fel.. ( vegyél fecskendőt abba szívd fel,és úgy töltsd bele.) pisilj egy pohárba,keverd össze valamivel ( narancslé,almalé,akármi amibe nem veszik észre) és had igyák. ilyeneket simán megcsinálnék. éjszaka össze firkálnám az arcukat. ilyeneket. am írj privit és írok még :D de az már durva lenne.

2012. nov. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Viszketőpor a ruhájukba, ágyukba.

Erős paprikával dörzsöld be a cigijüket. (persze, ha dihányzik vmeik)

A fogkeféjüket dörgöl a segglyukadhoz.

A hajszáritóba tegyél sok hintőport.

Ha betétet használnak ovatosan nyisd ki majd fesd be egykis pirostemperával és ragaszd vissza. Mintha érintetlen lenne.

A cipőjükbe pedig kutyaszart kell rakni. A talpára meg rágót. Vagy esetleg a hajukba.

2012. nov. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm egyre jobbak :D gondoltam még a hashajtóra :D

na most lesz miből válogatnom ezer hála :D

2012. nov. 1. 11:48
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem szép dolog, de lehet hogy akkor másban is hazudnak apukádnak. Én megpróbálnám rajtakapni őket és videóra felvenni v lefényképezni. Ha ez sem segít, és van rá lehetőséged költözz a nagyszüleidhez. Legvégső esetben ültess bogarat apukád fülébe, hogy a nő megcsalja/mással találkozgat. Ha ilyen, akkor valószínűleg másban is hazudik apukádnak, illetve ha igazán szeretné, akkor téged is elfogadaott volna...
2012. nov. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ajaj ez természetes :/ sok dolgot tudok róluk amit más nem és azt hogy miket csinálnak meg pláne , de hiába mondom én mert apa ezt nem veszi észre , mondtam neki hogy elmegyek kollégiumba ,de nem engedi . és ez már 4 éve tart ez az állapot és most már nagyon nem bírom nem tudom mit lehetne tenni , az a baj hogy a nagyszüleimhez nen mmehetek mert a mamám beteg és mindketten nyugdíjasok tehát nincs sok pénzük és nem tudnának még engem is ellátni :/ úgyhogy valahogy bírnom kell de már nagyon nem megy...
2012. nov. 1. 12:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó agya roggyant anya lánya.Szerintem is vedd fel mit művelnek veled.Apád talán észbe kap.Döbbenet felnőtt nő ilyesmibe belemegy,wc tisztitó a samponba..Ezek fényébe kis hasajtó hetente 2szer..addig is nyugtod lesz mig a wc-én veszekednek:))
2012. nov. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy az anya is benne van?

Azért a WC tisztító a samponba nagyon durva. És ha a szemedbe megy és megvakulsz??? Hiszen az vegyszer.

El nem tudom képzelni, hogy egy felnőtt nő, ráadásul anya, ilyet tegyen egy gyerekkel (vagy bárkivel).

Apukád miért nem hisz neked?

Én tuti leülnék vele kettesben, higgadtan megbeszélni a dolgot.

És a samponosat tényleg komolyan mondd el.

Kérdezd meg apukádat, hogy mi van, ha maradandó károsodást szenvedsz az ő kis "csínyeik" miatt? Akkor hogy tudna a tükörbe nézni?

L/25

2012. nov. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!