Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha anyámék azzal nyugtatnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha anyámék azzal nyugtatnak, hogy "majd rámtalál a szerelem", akkor miért ne vághatnék vissza az álláskeresés témájában azzal nekik, hogy "majd rámtalál a munka"?

Figyelt kérdés

miért van az, hogy a párkeresés ennyire meseszerüen van felfogva (még ha csak szexuális kapcsolatot keresnék valakivel, hogy legalább ennek ne legyek hiányában)?


miért nem értik meg a szülők, hogy a gyerekük senkinek sem kell majd, vagy max valami csunya lánynak, aki mellett semmi boldogság nem lesz, mert silány lesz a kapcsoalt meg ilyesmik. Ellenben azt meg elvárják, hogy munkát keressek...hát mire fel adnának nekem munkát, ha egy nőnek nem kellek?


2012. aug. 4. 19:23
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Nem kötelező melózni, éhen is dögölhetsz ha ilyen élhetetlen vagy. Másrészről ronda pasiknak is van szép barátnőjük, ez nem csak a kinézettől függ. Magyarán ha nincs barátnőd akkor balfax vagy, vagy mindig rossz helyen próbálkozol.
2012. aug. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
a munka maga nem keresgéli a munkavállalót, ellenben a szerelem rád találhat úgy, hogy a másik fél talál meg téged. így nem túl megalapozott ez a visszavágás. ne legyél lusta. és gondold át a nézeteidet.
2012. aug. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

majdnem 1 éve keresek barátnőt.


ha mások becsajoznak buliban, becsajoznak netről, becsajoznak utcán, becsajoznak haverokon keresztül, akkor én miért nem? Kavartam már egy rakás nővel, de egyik sem akart velem járni, vagy dugni, vagy bármi kézzelfoghatót.

2012. aug. 4. 19:36
 4/32 A kérdező kommentje:
szexpartnerkeresökön fennvagyok 3 félén is, elöfizetéses mindegyik, 1,5 hónap alatt 2 nő irt vissza, de mindkettő ilyen 10es skálán 4, tehát nagyon rondák, és aslkfgbsjlkabsalgéhsálogbsalgbds a személyiségük, szal megértem ha egyedül vannak. De én átlagosan nézek ki, nem igaz, hogy senki sem akar velem dugni vagy járni, max az gondolja komolyan a velem valo kapcsolatot, aki csunya, vagy gyámoltalan, és örül, ha valaki akar töle valamit. A szintemen lévő lányok meg egyszerüen esélytelenek, hiába randizok velük, hiába tökösen közeledem és lazán, hazamennek randiról, és rögtön agyalni kezdenek, amiért nem vagyok izmos, nem vagyok magas, joképü sem, gazdag sem.
2012. aug. 4. 19:39
 5/32 A kérdező kommentje:

ha elmegyek dolgozni, méginkább nehezebb lesz a csajozás.


egész egyetemen nem voltak lányok, fius szakra jártam, nekem kiesett a kiélös korszak egyaetemen. Mi küszködtünk a házikkal más iskolákban meg éjjel-nappal parti és szex.

2012. aug. 4. 19:40
 6/32 anonim ***** válasza:

Na jól van nem kell beszarni.

A szokásost tudom ajánlani, keress munkát, a fizetést költsd magadra, szal konditerem, új ruhák, kozmetikus, aki rendbe vág.

Már maga a munka is főleg ha becsületesen fogod végezni és rendben van az értékrended fog egy kis önbizalmat adni, mert nem csak lézengsz a nagy világban.

A többi meg hab a tortán, tuti jön valami nő.

2012. aug. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

de mire fel jönne, ha nem érek rá nök között lenni majd?


meg tök kamu az egész, mások tróger élettel is tudnak csajozni...ez csak ilyen félmegoldás, hogy amunkától lesz majd magabiztosságom a nökhöz. Ez egy kegyes hazugság! Jól kell kinézni, meg magasnak kell lenni. Utána lehet majd pénzzel is vonzóbbnak lenni, az csak extra.

2012. aug. 4. 19:44
 8/32 A kérdező kommentje:
ez a majd jön valami nő meg különben állandoan megtörténik, csak éppen ilyen nemtetszös lányok...mások meg duskálnak a szépcsaj kuropajtikban meg egyebek.
2012. aug. 4. 19:46
 9/32 anonim ***** válasza:

Bammeg!!!!!!

Azért nincs barátnőd mert úgy sírsz mint egy rossz búza!

Bocs de felbaxtad az agyam!

Először is nem a csajozással kéne törődnöd hanem a saját fejedben rendet rakni. Ha rendben vagy, lessz csaj is, addig ne is álmodj róla. A nyámnyila rinyákat egy csaj se szereti.

2012. aug. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
ja én vagyok a nyámnyila, mert oda merek menni ismeretlen nökhöz? és netán néhány perc fecserészés után smárolni velük?
2012. aug. 4. 19:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!