Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent alárendelni magad...

Mit jelent alárendelni magad egy férfinek?

Figyelt kérdés

Anyukám mindig ezt mondja, hogy ne kövessük el ugyanazt a hibát mint ő, apukámmal.

De én nem látom, hogy náluk bármi ilyesmi is lenne...

Ti mit gondoltok ez mit jelent? Feladni az álmaid? Igazodni mindenbe? ( annak meg mi értelme...? )


2012. nov. 1. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Leginkább azzal rendeli alá magát egy nő egy férfinak, ha összeházasodnak és felveszi a férje nevét és X-né lesz. Ezzel a nő elismerte, hogy a férje nélkül ő egy senki.
2012. nov. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Hát, amikor a nő kiszolgáltatott. Úgy kell történnie dolgoknak, ahogy a férfi akarja, a nőnek semmi beleszólása nincs. Nem számít a véleménye. Megalázza a nőt.
2012. nov. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Akkor rendeled magad alá egy férfinak,ha nincs saját jövedelmed,nincs önálló véleményed,ha mindenben a férfi dönt helyetted.
2012. nov. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Velemenyem szerint azt jelenti, hogy feladod onmagad. Probalsz mindenben megfelelni neki, holott egyfolytaban azt erzed ez nem te vagy. A apukad elkepzelte a tokeletes not... S ezt belelatta az anyukadba, aki probal megfelelni az elvarasoknak de sosem fog tudni hiszen az nem O. Fealadja onmagat, hogy apucinak a leheto legjobb legyen ezaltal alarendeli magat. Sztem vmi ilyesmi. De remelem valaki esszeruen ratud erre cafolni mert en is pont ezt teszem. -.-
2012. nov. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__valas__36..


Ez a kérdés egy jó példa a te kérdésedre. Ha a nő marad, akkor alárendeli magát a férjének és annak családjának.


Anyudat kérdezd meg, hogy mit ért ez alatt, hogy alárendelte magát.

Az is lehet, amiket te hoztál fel példának. Talán voltak tervei, elképzelései, amiről apud lebeszélte. Vagy mindenben igazodik hozzá, csak te már nem veszed észre, hiszen ebbe nőttél bele és kívülről úgy tűnik, hogy a szüleid elképzelései mindenhol találkoznak, egyeznek.

De anyukádat kérd meg, hogy pontosítsa a mondandóját.

2012. nov. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mit jelent ez a dolog? Tölem egy férfi sem fogja többé megtapasztalni. Egyszer mentem bele ilyenbe,

ert segíteni szerettem volna. Nem számítottam arra, amit cserébe kaptam. Vége lett a dolognak. Azóta senkinek nem hagyom, hogy megmonja mit tehetrk olyan szinten, ahogy azt ö csinálta. Ha alakul valami, akkor elöre megbeszéljük ki miben nem tud és miben tud kompromisszumit kötni. Most egyedül vagyok, és mondhatom így most elégedett vagyok.

2012. nov. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!