Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet megérteni,...

Miért nem lehet megérteni, hogy kedvességre vágyom és nem ajándékokra?

Figyelt kérdés

Már 5 milliószor elmondtam neki, hogy törődjön már velem jobban, stb, mert elegem van ebből.

Pár napja meg utolsó esélyt adtam neki, erre veszekedtünk ma is, hogy mégis mit kéne vennie nekem..


Most komolyan a pasik ekkora érzelmi nullák, hogy nem értik meg, hogy mondjuk egy romantikus vacsira vágyom és nem egy boltból vett ajándékra? És a legszebb, hogy hiába MONDTAM EL, még így sem érti! Vagy csak az én pasim ekkora h*lye? Nagyon kiborultam most... És komolyan azt hiszi, hogy nekem csak az a kedvesség, ha vesz valamit.. Úristen, sose voltam anyagias...


2012. nov. 1. 19:05
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Szerintetek mit tegyek? Tényleg annyiszor mondtam már neki, hogy nem érzem, hogy szeret, hogy fontos vagyok neki, mert soha semmi kedvességet nem tesz. Főleg nem magától.. Annak meg mi értelme, hogy kérem?.. Hát semmi. Ő miért nem tud valami kedvességgel előállni?


Mindjárt elsírom magam...

2012. nov. 1. 19:06
 2/16 A kérdező kommentje:
Mérgemben már össze is számoltam, hogy mennyiért kaptam tőle ajándékot szülinapra, meg "csak úgy" a kapcsolatunk elején, holnap odaadom neki a pénzt.. Nesze neked...
2012. nov. 1. 19:06
 3/16 A kérdező kommentje:
Szerintetek kifizessem neki az ajándékokat? Megérdemelné...
2012. nov. 1. 19:08
 4/16 anonim ***** válasza:
32%
Erre mit mondjak? Ha van ajándék az a baj, ha nincs akkor meg az lenne.
2012. nov. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Dehogy baj, hát pont lesz@rom az ajándékokat, nem várom el, nem is szeretek ajándékot kapni. KEDVESSÉGET akarok kapni, ezt miért nem lehet megérteni?
2012. nov. 1. 19:11
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Senkiből nem lehet kierőszakolni ilyesmit. Nincs olyan, hogy 'akarok'. Ha elmondtad, hogy te mire vágysz és ő nem olyan akkor keress mást.
2012. nov. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
29%
Igen és mit értesz kedvesség alatt? Mert kedvesség alatt nagyon sok mindent lehet érteni, és azért ti nők is délben még ezt,este már azt akarjátok vagy rosszabb esetben még magatok sem tudjátok,hogy mit akartok. Na mindegy.
2012. nov. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%

"Kedvességet akarok kapni" -> Ezt olvasd vissza szerintem. Ki akar kedves lenni valakivel, aki ki akarja erőszakolni belőle a kedvességet?! Jó, hogy nem ütöd mellé, hogy "szeress, szeress, nesze, itt egy pofon, szeress!"

:o

2012. nov. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom: Gary Chapman: Egymásra hangolva c. könyv. Nem hosszú, de nagyon hasznos.
2012. nov. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

#9 Épp ezt akartam írni.

Különböző a szeretetnyelvetek. De azért durva ez az erőszakosság tőled. Ha nem képes úgy szeretni téged, ahogy akarod, akkor minek vagy vele?! Nem értem. Mit szeretsz rajta, ha nem kedves és csak kiakaszt, az ajándékait meg képtelen vagy értékelni?!

2012. nov. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!