Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ötletek babalátogatási ajándék...

Ötletek babalátogatási ajándékokra? Saját készitésűre gondolok, ami nem igényel sok időt (holnap megyünk), és nem olyan túlságosan nehéz elkésziteni?

Figyelt kérdés

horgolás,kötés,varrás kizárva...


Gondoltam valami babanaplóra csak nem tudom hogy vane már ilyen, meg hogy hogy jönne ki ha azt én csinálom, nem az anyuka....ezért kérlek segitsetek ha van valami frappáns ötletetek :) Köszi


2012. jan. 6. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Szerintem kérdezz rá a kismamánál,hogy mire van szükségük. Véleményem szerint hasznos dolgokat kellene vinned...pl cumisüveg,partedli,kisruhácska..de mivel a pelenka igen drága tud lenni,és az kell a legtöbbet, szerintem ez lenne a legjobb ötlet,hogy pelust vigyél...a kismamával egyeztess,szerintem elötte..:)

2012. jan. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A sajátkészítésű dolog sosem egy nap..főleg ha még ötleted sincs. Egyszerűbb ha bemész a boltba és veszel nekik valami hasznosabbat. Legközelebb meg ha van kedved, időd, akkor vihetsz valami saját készítésű dolgot.
2012. jan. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Pelenkákból építs egy nagy tortát. Kösd körbe színes szalaggal, díszítsd fel apróbb cuccokkal pl cumi, előke, kis zokni, ilyesmi. Google-ban keress rá, hogy pelenkatorta, szerintem szuper, és nem nehéz elkészíteni sem.
2012. jan. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!