Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet megérteni,...

Miért nem lehet megérteni, hogy kedvességre vágyom és nem ajándékokra?

Figyelt kérdés

Már 5 milliószor elmondtam neki, hogy törődjön már velem jobban, stb, mert elegem van ebből.

Pár napja meg utolsó esélyt adtam neki, erre veszekedtünk ma is, hogy mégis mit kéne vennie nekem..


Most komolyan a pasik ekkora érzelmi nullák, hogy nem értik meg, hogy mondjuk egy romantikus vacsira vágyom és nem egy boltból vett ajándékra? És a legszebb, hogy hiába MONDTAM EL, még így sem érti! Vagy csak az én pasim ekkora h*lye? Nagyon kiborultam most... És komolyan azt hiszi, hogy nekem csak az a kedvesség, ha vesz valamit.. Úristen, sose voltam anyagias...


2012. nov. 1. 19:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
93%
Szia! Nem csak a te párod ilyen! Az én párom nem halmoz el se ajándékkal, se szeretettel. Én már mondtam neki,hogy sokszor egy kedves sms, a kertből egy vágott rózsa, egy meggyújtott gyertya a hálóban többet jelentene nekem mint bármi. Nagyon sokszor elmondtam neki,de semmi változás. Mi már ott tartunk, hogy folyton veszekszünk, mert nem érzem azt,hogy fontos lennék neki. Ha elmondtam,h mire vágyok akkor miért nem azt teszi? Talán mert nem szeret?! Próbáltuk már megbeszélni de semmi. Beszéljetek róla, mondd h téged ez mennyire zavar és ha nem érti...
2012. nov. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nálunk is pontosan az van, mint a 11-es hozzászólónál, 3 éve.

Az eltérés annyi, hogy most mivel kiment külföldre skype-n beszélgetünk. Na az olyan kb, hogy én szeretnék beszélgetni, de ő inkább filmet néz, olvas, tvzik, holott a laptop előtt ül egész szabad idejében. És amikor kérem, hogy beszélgessünk már, írjon már, akkor ne tegyek szemrehányást, ne szabjam meg a szabad idejét, ne basztassam egész nap. És mégis azt válaszolja a 'hiányzom'-omra, hogy én is neki..

2012. nov. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

beszélni, beszélni, beszélni

kérdezd meg, hogy mit jelentesz neki

vedd észre az apró figyelmességeket is, csak találsz, ha nem, hát...


bár szerintem vannak férfiak, akik nem képesek kimutatni érzelmeiket, vagy képtelenek apró meglepetéseket tenni


nézd meg alaposan a kapcsolatodat, hogy tényleg szeret -e, s ha nem vagy csak kényelmességből van veled, akkor vmit lépned kell

2012. nov. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Olvasom azt a konyvet amit valamelyikotok irt. Rajottem, hogy azt sem tudom, hogy a paromnak hogyan fejezzem ki a szeretetem.

Mindenesetre elolvastatom vele, hogy megertse, hogy nekem nem az osszebujas a legfontosabb.


Koszi a valaszokat, azt hiszem ez a konyv segiteni fog...

2012. nov. 1. 22:33
 15/16 anonim ***** válasza:

Ha a párod az ajándékkal fejezi ki feléd a szeretetét,szerelmét akkor az aji a szeretetnyelve.Így Ő akkor érzi legjobban hogy szereted ha veszel neki valami ajándékot.Csak neki meg azt kellene megértenie,hogy neked nem az ajándék a szeret nyelved,azzal hiába próbálja neked kifejezni mennyire szeret,olyan mintha kinaiul beszélne hozzád.Neked lehet a minőségi idő a szeret nyelved,hogy törődjön veled,legyen veled sokat,programok vele.Próbáld megértetni vele,hogy Te ezt a nyelvet érted,Így érzed igazán az Ő szerelmét.

Nekem meg pont az ajándékozás a szeretetnyelvem,imádom hogy minden nap hoz nekem valami finomságot ha jön haza a munkából.Az elején még Ő sem tudta,de már rájöttünk a könyv segítségével.Neki az elismerő szavak és a testi érintés a nyelve.Így mindig mindenért megdicsérem.:) A testi érintéssel a legnehezebb kimutatni neki,mert Tőlem meg pont az áll a legtávolabb.De megoldom:) Mi a Gary Chapman-Egymásra hangolva könyvét olvastuk,nagyon jó,hasznos könyv.

2012. nov. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Neki szerintem a testi a szeretetnyelve, folyton olelgetne meg bujna. Csak ezt elolvasni mar nem volt idom tegnap este:P

Nekem azt hiszem az elismero szavak az elsodleges szeretetnyelvem, utana a minosegi ido. De igazabol mindegyiket nevezhetnem elsodlegesnek, van, hogy egy heten keresztul a testi erintkezes...


Na majd meglatjuk mi lesz...

2012. nov. 2. 07:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!