Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhunyt rokonról facebook kiírás?

Elhunyt rokonról facebook kiírás?

Figyelt kérdés
Egyik rokonomnak 1 éve halt meg a dédije. 95 éves volt, 2 éve súlyos beteg. Az unoka ma csomószor kiírogatja facen hogy "Szeretlek Mama hiányzol". De nem értem ezt miért kell? Nekem édesanyám 45 évesen halt meg, akkor 13 voltam, apum 52 évesen halt meg, akkor 18 voltam (+ meghalt 1 nagyim, 1 papám, a nagybátyám. 5 év alatt temettük el őket) szóval nekem is van fájdalmam, de nem postolok ki ilyeneket azért hogy XY szomszédom/osztálytársam elolvassa...Miért kell ezt?
2012. nov. 1. 19:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Mert egy no life fészbuk függő. Ennyi, az emberek többsége keveri a naplójával a közösségi oldalakat. Szomorú dolog meg minden, de nem a te rokonod, ki nem sz.rja le akkor?
2012. nov. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Quorra ***** válasza:
100%
Jaj nekem is ezzel van tele facebookom. Hogy mi érteleme van, azt nem tudom. Inkább mennének ki a temetőbe és gyújtsanak mécsest.
2012. nov. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
Mert ő így dolgozza fel.
2012. nov. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A sok online mécses, sírós idézet és főleg a haloween, vagy mi a fene- képek, ezek nekem is fejfüstölést okoznak, viszont én is kitettem egy zenét, amivel emlékezek, mert nem tudok kimenni a temetőbe, hiába szeretnék, pocsékul vagyok, pocakkal, és kicsi beteg gyerekkel, szóval nem leszek önfejű, hogy csak azért is kimegyek, aztán baj lesz belőle.
2012. nov. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Értelmét én sem nagyon látom, de egy előnye mindenképp van. Ma nincsenek kibelezett kutyák, adj vért felhívások, megvert gyerekek, leukémiás fiatalok, 1 megosztás = 1 cent a végtagok nélküli szegény akárkinek. Én az ilyesmitől hányok, a "hiányzol nagyi" posztok nem zavarnak egyáltalán.
2012. nov. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Az egész facebook már annyira elk**vult! mindent nyomat mindenki, attól függ az életük, h hányan like-olták a bejegyzéseiket, szánalmas...

sok magamutogató majomparádé... kb ennyi a véleményem róluk


ha elég okos lennék hozzá az egész facebookot úgy ahogy van

zárolnám, aztán mindenki nézegethet magát az idők végtelenségéig meg elgondolkodhatna milyen baromságokat írt nap mint nap

2012. nov. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mert baromi menő lett sajnáltatni magunkat.
2012. nov. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Apukám 6éve nincs közöttünk. 3éve regisztráltam fb.-on, de egyszer sem írtam ki és nem is fogom. Mondjuk én max like-ot nyomok és ennyiben ki is merül a dolog.
2012. nov. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%
Ez miért baj? Mostanában mindenki problémát lát abban, ahogy más emberek élnek. De könyörgöm, nem kéne azzal foglalkozni, hogy a szomszédnak, rokonnak mi a jó! Bánt vele? Nem. Akkor meg? Hadd írja ki, hogy hiányzik a mamája, ha neki ez jó! És pont.
2012. nov. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem ez a kérdés nagyon gusztustalan a részedről, mert egy halottat sértegetsz és a gyászoló rokont. Te sem örülnél, ha elbőgnéd magad a halott anyád miatt valahol és valaki feltenne egy kérdést arról, hogy mennyire gáz, hogy még mindig ezen rágódsz, tuti sajnáltatod magad.

Ez kizárólag az ő dolga, az ő fájdalma.

Gondolkodj már, legyen benned valamennyi empátia.

2012. nov. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!