Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesítenek az...

Titeket nem idegesítenek az ilyenek facebookon?

Figyelt kérdés

Szóval facebookon már többször írtak nekem üzibe olyat távolabbi ismerőseim,hogy:"lájkold a profilképem!köszi"

most komolyan,ez szerintetek nem idegesítő,mégis miért ilyen nagyképűek hogy megkérnek másokat erre.Ez veletek is előfordult már?



2012. júl. 18. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen elő egy csomó ilyen van én csak azt írom:Ja persze biztos,de szerintem erre nem kéne azt mondani hogy prostituált :D(bár még mindig sírok rajta :D)
2012. júl. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bakker én nem azt írtam rá hanem hogy k***a és kijavította az admin prostituáltra azt pedig csak úgy értettem hogy magamutogató kis p***a
2012. júl. 18. 19:29
 3/9 anonim ***** válasza:
igazából röhögök rajta :D és általában ezek azok a menők hogy jaj de kemény vagyok 100 like van a képemen... szerintem szánalmas de ők tudják :D
2012. júl. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én utálok minden olyat, amiben direktben megkérnek, hogy lájkoljak. A "lájkold, ha te is szereted az anyukádat, ha te is tévémacin nőttél fel, ha te is a fűben játszottál..." jellegű nyálas szarságokat meg kimondottan rühellem.
2012. júl. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%
a facebook egy szar, normális ember már törölte magát.
2012. júl. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Akkor én nem vagyok normális?? Szerintem a facebook jó csak sok a hülye rajta akik mindenféle idézetet meg hasonló dolgokat raknak ki a likeért. Én általában arra használóm hogy ráírjak vki ha el akarunk menni moziba vagy vhova kényelmesebb és olcsóbb is mint mindenkit fel hivni és külön meg beszélni ezeket.
2012. júl. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerencsére nekem normális, jó értelemben véve felnőtt emberek az ismerőseim, ilyen dedós hülyeségre még sosem kértek. Ha valami tetszik, arra nyomok egy lájkot, de milyen nyomorékság már erre megkérni valakit?
2012. júl. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Németh. Anett válasza:
előfordult már és elég idegesítő
2012. júl. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
VElem is előfordult már és szerintem ez nagyon szánalmas. ?ármint hogy valaki lájkokat gyűjt...
2013. júl. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!