Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit jelenthet az alábbi kiírás?

Mit jelenthet az alábbi kiírás?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal kezdtem el ismerkedni. Megjelöltük egymást idővel fb-n is, de még személyesen nem találkoztunk. Egy idő után az ismerkedést az fb-n folytattuk, bár kicsit nekem úgy tűnik, h a lelkesedése irántam kezd alább hagyni. :( Most megosztott egy üzenetet az adatlapján, amit nem tudok hova tenni:


"Van egy baglyom és majdnem egy egész verebem.. :S:D:D

Aki érti, hogy miről beszélek, remélem együtt érez!!! :D"


Nem hinném, h kifejezetten nekem célozta volna a kiírást és ne mondjátok azt, h kérdezzem meg tőle mit jelent ez. :D Ketten az ismerősei közül like-olták már vagy azért, mert annyira jó a viszony közöttük, vagy azért mert tudják mit jelent a kiírás. Én viszont nem ismerem ezt a két embert és furi volna rájuk írni, h "e figyelj már, az xy-al ismerkedem és ezt írta ki, szerinted mit jelent?" :D


Kérem, akinek van fogalma erről, h mi lehet, legyen szíves válaszoljon! :D Köszi.



2012. jún. 6. 13:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A mi társaságunkban a bagoly egy szexmentes hónapot jelent. a verebet nem tudom. A sas egy év.


Lehet náluk kicsit más a szleng, és a bagoly az egy év, és a veréb a hónap.


A kiírás szabad fordításban/az én olvasatomban:

"Viszket a pin@'m, már rég dugtam. De rossz nekem"

2012. jún. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Helyedben célozgatva rákérdeznék. Ha terel, akkor rólad (is) szól.
2012. jún. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
madárnak néz
2012. jún. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Besz*rás...milyen szlengek vannak manapság:D
2012. jún. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
75%
héj :D ezt én irtam ki.. akkor most te ki vagy aki a kiirásaimról kérdezősködik ?? :D
2012. jún. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Madarak, sas, bagoly, szexmentes...veréb...úristen mik vannak. :D Köszi a válaszokat, jöhet még. :D
2012. jún. 6. 13:34
 7/14 A kérdező kommentje:
Már csak azt nem értem, ha van egy baglya, meg egy verebe is majdnem...miért hanyagolja az ismerkedést velem... Oké ez most elég nagyképű kijelentésnek/kérdésnek tűnhetett, de tényleg nem értem. Nincs baj a külsőmmel, de természetesen nem én vagyok a királyfi, fehér lovon. Normális, rendes, őszinte srác vagyok. Ez meg itt baglyozik apám... :S
2012. jún. 6. 13:36
 8/14 anonim válasza:
Attól hogy rendben vagy magad szerint minden szempontból,még nem biztos,hogy benne vonzalmat keltesz.
2012. jún. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igazad van, de nem vagyok tróger, pedig sok nőnek az kell, nem a normális pasi. Ez van.
2012. jún. 6. 13:41
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha a csajnak van barátja akkor az azt jelentheti, hogy alakulnak a dolgai, és egy kellő nőci. Sztem.
2012. jún. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!