Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálta ezt velem...

Miért csinálta ezt velem anyukám? Nyáron lesz egy műtétem és megkértem anyut, hogy most még senkinek ne mondja el. Reggel vszont arra ébredtem, hogy a nagymamámnak mesél a műtétről.

Figyelt kérdés
Nagyon szomorú vagyok, hogy nem vette figyelembe, hogy én titokban akartam tartani a rokonok előtt is.20, L
2012. nov. 2. 07:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

szia!én tavaly hasonló cipőben voltam,szívbetegséggel kerültem kórházba.műtétről is szó volt,mindenkit megkértem a családból,h ne mondja el senkinek,de anyám élettársa elmondta a szomszédnak,az meg egy pletykás ember,amikor a kórházból hazajöttem.már fél falu tudta,hogy mi van velem,egy nő meg kérdezte:hogy mikor fognak operálni

jobbulást neked

2012. nov. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
18%

Egyrészt te is elmondtad anyukádnak, tehát nem akartad titokban tartani - és ö is csak a saját anyukájának mondta el.

Másrészt nem érthetö, hogy miért akarod eltitkolni, hogy lesz egy mütéted?

2012. nov. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Relikvia válasza:
62%
A szulok ienek...nekem is.volt egy.mutetem s anyumat kertem h piszt...de mindenkinek el mondta 20f...es utana jon h ne haragudjon...de mint ha elezzne h ki beszelhet engem...lehet hogy nemtudnak masrol pletykalnih....vagy az agodas..bar akkor azt nezne ami az erdekem...
2012. nov. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

teljesen mindegy hogy miért akarta titokban tartani


ő megkérte az anyját hogy ne mondj senkinek, az anyja meg keresztbe sz@rta a kérését

2012. nov. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Azért akartam titokban tartani,mert nem túl jó a viszonyom a nagymamámmal,mikor kicsi voltam évekig rám se nézett.Most nagyon el vagyok keseredve , anyukámban nagyot csalodtam.
2012. nov. 2. 07:39
 6/18 anonim ***** válasza:
60%
most megtudtad mennyit ér anyád becsülete és az adott szava.
2012. nov. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Eddig mindent elmondtam neki,ezek után semmit nem fogok.
2012. nov. 2. 07:50
 8/18 anonim ***** válasza:
29%
Ha valamiről azt akarom, hogy titokban maradjon,matt nem mondom el senkinek. Ennyi
2012. nov. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%

Nekem is volt műtétem, nem mondtam el a lányomnak.Akkor készült az államvizsgájára, gondoltam, majd utána.

Ne tudd meg, mit kaptam érte...egy család vagyunk, ilyet nem titkolunk el..

Anyámnak se mondtam, csak utólag. Gondoltam, ő se izguljon..

Na, ő nem is izgult, utána sem..:(

Nem értette meg, parókába, 40 fokos hőségbe miért nincs kedvem az ő születésnapját ünnepelni..

Hogy nem mehetek vele délbe vásárolni, mert a kemótól nem mehetek napra.

Nehéz dolog, kinek mondjuk el.. Mindenki megtudja úgyis.

Emberség kérdése, ki hogy áll a dolgokhoz.

Azt meg ugye, nem tudjuk szabályozni, befolyásolni. Sajnos.


Mielőbbi gyógyulást Neked !

2012. nov. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Édesanyámban azér biztam annyira,hogy egy ennyire fontos dolgot nem mond tovább.
2012. nov. 2. 07:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!