Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálta ezt velem...

Miért csinálta ezt velem anyukám? Nyáron lesz egy műtétem és megkértem anyut, hogy most még senkinek ne mondja el. Reggel vszont arra ébredtem, hogy a nagymamámnak mesél a műtétről.

Figyelt kérdés
Nagyon szomorú vagyok, hogy nem vette figyelembe, hogy én titokban akartam tartani a rokonok előtt is.20, L
2012. nov. 2. 07:29
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
07:56os.Köszönöm! Remélem már jobban vagy.
2012. nov. 2. 07:57
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm érdeklődésedet, JOBBAN. Hajam is kinőtt :)


Betegségem sok mindenre ráébresztett. Aki mellett a bajban ott voltam, még a telefont sem emelte fel..:(

Akiről csak futólagos barátságot feltételeztem, az emberséges, segítőkész volt.

Átértékeltem az ember kapcsolataimat..Nagyon, nagyon sok emberbe kellemesen csalódtam.

Falun lakunk, tehát itt nem lehet "titkolózni". Nem is tettem..nem beszéltem róla boldog, boldogtalannak. Kérdésből, hozzáállásból már éreztem, ki kérdez komolyan, ki szánalomból.

Most is, és akkor is azt vallottam, a szánalmat (nem kérem) ingyen adják, az irigységért dolgozni kell..

Minden jót Neked!

2012. nov. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
85%
az én műtétem nem volt titok de nm szivesen.meséltem róla és anyukám se meg senki de vhogy már a műtét után olyan pletyka volt h meghaltam!
2012. nov. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért az embernek egy ilyen volumenű dolgot nem esik jól magában tartani, persze, hogy a kérdező elmondta az édesanyjának, de ha kifejezetten megkérte rá, hogy senkinek se mondja még el, akkor rettentő sértő, amit a kérdező anyja tett. Lehet, hogy ő is csak aggódott, de ettől még nagyon bántó, hogy ennyire nem veszi figyelembe a felnőtt lánya kérését.
2012. nov. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Próbáld ezt egy kicsit más szemmel nézni. Tudom, hogy csalódott vagy és rosszul esik, hogy anyukád nem bírt eleget tenni a kérésednek, de lehet nagyon nyomasztotta és szeretett volna valaki mással is beszélni erről, nem csak veled. Én nem mondom, hogy ez jó döntés, mert nekem is rosszul esne egyértelműen, csak próbáld egy kicsit kevésbé fekete-fehéren látni a világot és nem teljesen elszigetelődni tőle emiatt.
2012. nov. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
59%

Anyám ugyanilyen szóf*só, az ablaknál ültem a gépnél, hallom, hogy a szomszéd nőnek részletezi a betegségem. :S Ezzel akar érdekes lenni, vagy nem tudom, de én leüvöltöttem a fejét és elküldtem a p*csába.

23N

2012. nov. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. nov. 2. 12:57
 18/18 anonim ***** válasza:
80%
Ezentúl ne mondj el neki semmit!
2012. nov. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!