Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem bíznak bennem a...

Miért nem bíznak bennem a szüleim?

Figyelt kérdés
Egyik nagy álmom hogy megtanuljak gitározni, de a szüleim szerint ez értelmetlen mert hogy ez nem lányoknak való, és hogy balkezes lányként semmi esélyem a sikerre. Minden áldott nap ezt hallgatom tőlük hogy pénzkidobás lesz a gitár (saját pénzemből szeretném megvenni) és hogy adjam fel. Mit tegyek?

2012. nov. 2. 22:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Vedd meg, ha ezt szeretnéd. Tudok bal kezes gitárost mondani, aki sikeres lett: Kurt Cobain
2012. nov. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Hát elég hímsoviniszták:(
2012. nov. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
26%
Megértem valahol a szüleidet, de ez egy nagy esély, hogy bizonyítani tudj :D
2012. nov. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Vedd meg! Ez a te álmod, ne hagyd, hogy bárki is beleszóljon!
2012. nov. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 intrepid ***** válasza:
100%
Vedd meg, ha nem is leszel "művész" akkor is elzenélgetsz, énekelgetsz, jól érzed magad, csak hasznos lehet.
2012. nov. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%
Egyetlen egy ember a fontos, hogy bízzon benned, az meg saját magad vagy. Ha hiszel magadban és teszel érte, akkor sikerülni fog. Azután mások is elfognak ismerni. Higgy magadba, hogy mások is hihessenek benned.
2012. nov. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Vedd csak meg a gitárt nyugodtan.

Akkor is megéri szerintem, ha nem leszel világhírű gitáros, hanem csak a saját és a barátok, család szórakoztatására zenélgetsz, és csak kisebb körben leszel sikeres.


Üdv: Egy balkezes lány, aki szintén szívesen tanulna gitározni. :)

2012. nov. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha saját pénzen veszed, mit veszíthetsz? A legrosszabb, hogy tanulsz a saját károdon. Vagy megtanulsz gitározni.
2012. nov. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, úgy döntöttem megveszem!
2012. nov. 3. 07:04
 10/16 anonim ***** válasza:
Azért ha gyakorlás közben is jól esik nekik okoskodni, meg tenagyművészezni, akkor azért szerintem tisztázd, hogy ki kíváncsi erre újra meg újra. Lehet, hogy kénytelen leszel kezdettől fogva külön próbahelyet használni, mert az okosok kötelességüknek tekintik, hogy megöljék a munkakedvet, mert szerintük a zene nem hasznos. Gyűjthetsz is tanulmányokat, cikkeket, amik a zenével foglalkozók szellemi paramétereit taglalja a zenével nem foglalkozókkal szembeállítva. Még lehet, hogy te is meglepődsz némelyiken! :) Voltam ebben a cipőben, sajnos az elvonulás vált be. Ami nem jelenti azt, hogy kár volt a többivel próbálkozni.
2012. nov. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!