Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim nem bíznak meg...

A szüleim nem bíznak meg bennem, pedig nem adtam nekik okot erre. Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
A szüleim, nagyon féltenek, és 17 éves korom ellenére nagyon szigorúak. Például bulizni egyszerűen nem engednek, mondván: "túl fiatal vagyok". A barátomtól féltenek a legjobban, pedig nem kéne. Azt mondják, hogy ráérek még. Ezt már nem bírom. Kérlek segítsetek!:( 17/L
2012. jan. 10. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Jelzem nem vagy egyedül. Az én szüleim is ilyenek majdnem, annyi különbséggel, hogy este 12-ig elmehetek. Amúgy ha nap közben elmegyek, mindig az van hogy kivel, hova, meddig, mit fogunk csinálni? Nem elég annyit mondanom hogy barátokkal, fel kell sorolnom hogy kicsoda, hány éves, hol és mit tanul, honnan és mióta ismerem, ugye nem iszik? Eléggé rosszul esik, hogy azt hiszik hogy képes lennék egy vadidegen rossz emberrel akárhova elmenni, hogy nem tudom megválogatni a barátaimat...
2012. jan. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 csúcs300 válasza:
14%
Nem kell hogy el engedjenek állj a talpadra menj el otthonról mond meg hogy nem hugyos 13 éves vagy tudsz vigyázni magadra és haverokkal vagy a barát meg még ráér szerintem is 17 évesen nem igen fogod lekötni magad egész életedre mondjuk kefélni meg miegymást csinálni vele az jó :)
2012. jan. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%

Nehéz kérdés, ők a szüleid, eltartanak, stb., tehát nehéz olyan indokot mondani, amiért ne tehetnék.

Tény, hogy ez túl szigorúnak tűnik, ám nem ismerlek téged, így nem tudom eldönteni, mennyire jogos, vagy nem.

Ha megbízható, szavatartó ember vagy, akkor ez bizony túlzás. Ha meg keversz-kavarsz, akkor pedig igazuk van.

2012. jan. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
meg lehet bennem bízni, mégis úgy tesznek, mintha egy felelőtlen kis kamasz lennék.
2012. jan. 10. 17:40
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Vigasztaljon az a tudat, hogy cca 20 év múlva te is hasonló cipőben fogsz járni, mint most a szüleid.

2012. jan. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rendezz jelenetet
2012. jan. 11. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kolozs Rozália válasza:
Az természetes hogy féltenek a szüleid.Ebben a mai rohanó világban sajnos minden megtörténhet.A bulizás lehet ital és drog nélkül. Próbálj sokat beszélgetni szüleiddel és meggyőzni őket arról hogy vigyázol magadra. Szülő és gyermek nyugodt beszélgetéssel mindent meglehet oldani.
2012. jan. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó...én ezt már milliószor próbáltam, és nemigazán jött be.. :D
2012. jan. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!