Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha igysem- ugysem biznak meg...

Ha igysem- ugysem biznak meg bennem a szüleim akkor már csináljam amit akarok nem?

Figyelt kérdés

Gondoltam el kezdek lázadni.

Mindigis rendes lány voltam, azt csináltam amit mondtak, szót fogadtam, nem adta soha egyetlen okot sem arra, hogy ne bizzanak meg bennem, de mégsem biznak.

Mit tegyek? Tegyem ami jól esik, vagy megszokják vagy én szivom.


2012. ápr. 19. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

soha ne süllyedj olyan színvonalára, akivel vitázol, mert te sem leszel külömb...

belső tartás nagyon fontos. ki tudja, hogy alakul a kapcsolatod a szüleiddel, de a tudat, h te korrekt maradtál, iszonyú sok erőt adhat. tapasztalatom szerint egyébként a szülők is kinövik a tinédzser szülője korszakot, és lehiggadnak...

lázadós műsorral pedig iszonyú sokat árthatsz magadnak, olyanokat is, amiket nem tudsz visszacsinálni

2012. ápr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem akarok például olyanokat hogy piercinget meg tetkót engedély nélkül csináltatok. Csak mondjuk később jövök haza a megengedettnél, vagy elmegyek oda is ahova nem engedtek el. Ebből lehet nagy bajom?
2012. ápr. 19. 21:53
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak rosszabb lesz tőle.
2012. ápr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
szerintem ne tedd.! akkor meg majd felhantorgatjak,hogy 'milyen erthetetlen vagy' pedig nem.. jol nevelt vagy es szofogado nem ?!nemtudsz veluk beszelni,hogy miért csinaljak ezt ?!
2012. ápr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
beszéltem már sokszor. Egyszerűen nem biznak meg bennem, és fejre is állhatok akkor sem fognak.
2012. ápr. 19. 22:01
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy csak agyukra ment a sok tévé és szétaggódják magukat. mindig, de tényleg mindig tarts be a szabályokat, és ha gőzöl a fejük, érvelj higgadtan, pl azzal, h betartod mindig a megállapodást. légy most te a higgadtabb . az idő neked fog dolgozni
2012. ápr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha inkább önszántadból lennél felelősségteljes?
2012. ápr. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig nem gyanúsítanak meg kitalált dolgokkal, addig azt mondom, hogy nem benned nem bíznak meg, hanem a világban. Féltik a kincset, amit ők nevelnek.
2012. ápr. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!