Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Oda-vissza akkor nem működik...

Oda-vissza akkor nem működik a szülővel?

Figyelt kérdés

Turkáltam,valamit kerestem anya fehérneműs fiókjába,de csak körömlakklemosó érdekelt. most megtudta,és leüvöltötte a fejem,(1.amiért elhasználtam előre a lakklemosókat)2.hogy mit kerestem a fiókjába,hogy én ne merészeljek a fiókjába nyúlkálni,mondtam,hogy akkor te se az enyémbe,rám förmedt,hogy ez nem így működik..

most akkor nektek erről mi a véleményetek?

17/L



2012. nov. 3. 14:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%

Igaza volt. Ha mit eresel más cuccai közt? A lakk lemosót elkérhetted volna!

18/l

2012. nov. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

nem azt kerestem,azt csak kivettem,mert ha elrejt vmit,mindig megtalálom,így derült ki az egész. vmi saját cuccom kerestem nála úgy emlékszem. és épp nem volt itthon


a lényeg,hogy akkor ő turkálhat enyémbe, de én az övébe nem? akkor most hogy van az intimszféra?

2012. nov. 3. 14:14
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"nem azt kerestem,azt csak kivettem,mert ha elrejt vmit,mindig megtalálom,"


ENNEK alapján TE SEM tartod semennyire sem tiszteletben a másik privátszféráját!!!! Ha valamit ELVÁRSZ másoktól, akkor ELÖSZÖR NEKED kell aszerint viselkedned.


De annyiban igazad van, hogy becsületes emberek NEM kutatnak más dolgaiban, és mindegy, hogy gyerekröl (kivéve talán 10 év alatt, és nagyon indololt esetben) vagy felnöttröl van szó.

2012. nov. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A kérdésed jogos, ennek így kéne lennie. Mármint nem turkálni senkinél sem, de ezt neked is tartanod kell. ha tovább turkál te is tovább turkálsz, aztán majd abbahagyjátok vagy nem. Egyszer úgyis megunja a kiabálást főleg ha látja, hogy nem használ és majd nem turkál. De akkor te se.
2012. nov. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
akkor helyesbítek és úgy teszem fel a kérdést,a többit nem tekintve: AMIT SZABAD A SZÜLŐNEK,AZT A GYEREKNEK IS?
2012. nov. 3. 14:31
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. nov. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nekem fura ezek a dolgok mert nálunk nincs ilyesmi mert nem rakunk el semmit egymás elol.de hát kulombozunk és ha ezt az oldalt veszuk akkor be kell tartani a szabályokat de akkor mindenkinek!
2012. nov. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyád huzatos már ne haragudj, hogy eldugja a körömlakklemosóját. Te meg cseszd le, hogy miért nem vett neked, amikor tisztában van vele, hogy nincs másik, csak az. Hivd fel a figyelmét, hogy nem turkálhat a cuccaid közt, mindent rakjon a helyére, akkor te se turizol, ugyanis miért érdekelnének az ő dolgai. Aztán elgondolkodhat rajta, hogy miért viselkedik ilyen gyerekesen, amikor nincs igaza és könnyebb lekiabálni téged, mint beismerni.
2012. nov. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát, ez így nem is működik!Ha egy anya azt akarja, hogy a gyereke ne turkáljon a fiókjában, ne turkáljon ő sem.Ez csak így működik!
2012. nov. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

De miért rejteget a gyereke elől?(ha csak nem ajándékról, vagy titkos naplóról van szó?)

Én is hasonló gondban vagyok az anyámmal, mert úgy van vele, neki mindent szabad a gyerek felé, mintha az egy fából készült paprikajancsi lenne, a gyereknek meg kuss.Hát, a nézetének köszönhetően totál megromlott a kapcsolatunk.A gyereknek is kijár a korrektség és legalább minimális tisztelet, mert ő is ember, nem egy darab kaki.

2012. nov. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!