Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemsokára megszületik a...

Nemsokára megszületik a kisfiam van valami frappáns sms amivel közölhetném a hozzátartozokkal hogy megérkezett a csöpség?

Figyelt kérdés
2008. máj. 22. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
pl."Csókolom,Szabó Sárika vagyok,csak azt szeretném mondani,hogy megszülettem!"
2008. máj. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát ez tényleg frappáns hogy ez nem jutott eszembe.
2008. máj. 22. 20:50
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Szia!

Egy versike,hátha tetszik neked.


Még nagyon friss az élmény,alig hogy megszülettem,anyukám apukám írjatok helyettem.

Ne sokat csak annyit,eggyel több a létszám,hogyha szeretni kell számíthattok énrám.


Örömmel tudatom a nénikkel és bácsikkal,hogy 2008 xx xx-án megérkeztem.

Név:

Súly:

hossz:

Szemszín:

stb...

Boldog babázást,üdv

2008. máj. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
jó pofi ezt ismertem köszike
2008. máj. 22. 22:40
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

PL.: Az önök ajándéka SMS üzenet formájában a vodafon jóvoltából érkezett, a mi ajándékunk a helyi gólya jóvoltábol érkezett 2008.x.x.-án..súlya:x hossza:x neve:x

hangja:van...

2008. máj. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
"Örömmel tudatom a Nénikkel, és Bácsikkal, hogy 2008.június 12.-én megszülettem, 3200 grammal, és 53 centivel. Anyukám, és én is jó egészségnek örvendünk! Puszil mindenkit: Kovács Zolika"
2008. máj. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

Én ezt kaptam egy barátnőmtől nemrég:

Sziasztok, XY vagyok. Ma születtem ennyi grammal, amannyi centivel. Most alszom egy kicsit, amúgy meg puszi mindenkinek!


Hát majdnem olyan, mint amiket eddig a többiek írtak, talán kicsit másképp :)

2008. máj. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%

alulirott /a neve/

Lakásbérleti szerződésemet 2008./hónap,nap/ hatállyal felmondták,és /óra,,perc/-kor,az általam bérelt helyiség elhagyására köteleztek.Ennek okáért nem megfelelő viselkedésemet/a környezetem állandó zaklatása,izgés-mozgás,stb.../nevezték meg.

Elárulom,hogy a látszat ellenére szivesen költöztem ki.Eddigi helyem, cm-es hosszúságom és gramm súlyom miatt,a csintalanságok elkövetéséhez egyre szűkebbnek bizonyult.

A kilakoltatás fáradalmait egy óriási alvással pihentem ki.Utána felfrissülve,méltán éreztem úgy,hogy az új helyemen is Én vagyok az úr.

Megérkeztem.mindenkit puszilok./név/

2008. máj. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
92%
Bocsi.igaz nem sms-nek való,de üdvözlő kártyán igen.
2008. máj. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszike jók
2008. máj. 23. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!