Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy apa meddig teheti tönkre...

Egy apa meddig teheti tönkre a családját büntetlenül?

Figyelt kérdés
Csak szeretném megtudni mi az a határ törvény vagy etika szerint, amíg egy apa annyira tönkreteheti a fiát (engem) és a feleségét, ahogy az én apám tette. Reménytelenül, pénz nélkül, ő munka nélkül, milliós adósságot felhamolzva, parazita mód élve rajtunk. Közben mentálisan romba dönt engem és az édesanyám. A válóper be van adva, de hát sokan mondják hosszú folyamat. Félek addig megőrülök vagy megölöm. De ez senkit nem érdekel. Se barát, se szomszéd, se rokon, se dilidoki, senki.

2012. nov. 4. 19:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

dehogynincs! kibirod! mert kénytelen leszel kibirni...és erősebbé tesz majd, mint gondolnád....

24L

2012. nov. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Majd a sors megbünteti.Apósom detto ugyanez.Nálunk az a különbség,hogy ők már el is váltak,és még mindíg nem bír magával.Anyósom ki van borulva,mert a 8.nő utáni szakítás után is feltűnik és anyósom nyakára jár,meg telefonálgat neki.A páromtól állandóan pénzt kéreget,mert a bankoknál már BAR listás.Osztani az észt az tudja,és örökké meghívatatja magát hétvégi ebédre.Jön az éppen aktuális nőjével,mindent felkajálnak,megisszák a párom sörkészletét,aztán elviharoznak.Szóval sajnos a válás után sem lesz jobb a helyzet.Viszont neked most kell a legerősebbnek lenned,mert szegény Édesanyád csak is rád számíthat!!!Csakis TE vagy neki a támasza.Költözzetek vagy nagyszülőkhöz,vagy albérletbe,csak ő ne tudja meg hova mentek.Az én apósomat most a sors bünteti,mert egyik nap karambolozott,és mivel ő sofőr így a munkahelye is elszállt a karambollal együtt.Sajnos én már ott tartok,hogy nem tudom sajnálni,mert eléggé megkeserítette a mi életünket.Kitartás,és gondolj anyukádra!Válás után jobb lesz azért,csak nem szabad engedni,hogy visszakönyörögje majd magát.
2012. nov. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!