Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok?

Török Endre :D kérdése:

Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Helló! Azt szeretném kérdezni hogy Anyukám és Apukám elvált, és apám sokszor elszokott vinni magához 1 hétre vagy pár napra és én Nyíregyházán lakok ő Budapesten és szinte mindig nem tudom megállni sírás nélkül az utolsó napon mikor ott vagyok mikor így szomorkodni szoktam és megkérdezi mi bajom akkor azt mondom hogy holnap már nem találkozunk és átölel és sírok közbe.Hát és felmerült bennem egy olyan Dolog hogy most úgyis vége lesz az Általános Sulimnak Jövőre. Hogy oda költöznék hozzá (Neki ott már van családja fent) és ott járnék suliba. Szerintetek ezt hogy hozzam fel? Vagy hogy kérdezzem meg?

============================

Köszönöm előre a Segítséget!

============================



2012. nov. 4. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nem így megy. Ha anyukádnál helyezett el a bíróság, akkor 18 éves korodig nem döntheted el, hogy kinél lakj.
2012. nov. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Attól, hogy van családja, te is az vagy! Ha sulit választasz, mond meg Anyukádnak, hogy szeretnél Budapestre menni, aztán Apukádnak is, ezt úgyis nekik kell majd megbeszélnijük.
2012. nov. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellene ezt elhamarkodnod!Az én szüleim is elváltak és én is így voltam,mikor apámmal találkoztam,hogy rossz volt elválni tőle!Gyerek voltam,mint most te!Azt sem tudtam miért váltak el!Ma már igen!Persze még egy hasonlóság,hogy az én apámnak is volt már egy másik családja és sokszor akartam én is elmenni oda,mert ugye az ott töltött napok leányálomnak tűntek!Aztán persze,ahogy elkezdtem felnőni rájöttem jól döntöttem,hogy a se*gemen maradtam,mert ahogy telt az idő,már csak egy egy szülinapon vagy egy karácsonyon "érdekeltem" az apámat egy sms erejéig!Ezzel nem azt akarom mondani,hogy a tiéd is ilyen lesz vagy valami,de az enyémnek már fontosabb a másik családja és jól döntöttem,hogy nem hamarkodtam el semmit!ezzel azt akarom mondani,hogy várj még ezzel!
2012. nov. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem vagy egyszerű helyzetben ... először óvatosan kérdezd meg apukád, hogy ő mit szólna hozzá ... nem kell bonyolítanod, ez egy egyszerű kérdés ... aztán ha igent mond - és miért ne mondana - akkor kell először neked beszélned anyukáddal, aztán majd apukádnak ...

(azt hiszem jobban szereted apukád, de az is lehet ott jobban biztonságban érzed magad)

2012. nov. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen már eldöntheti kinél lakjon.
2012. nov. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 P.S.94 válasza:
És anyukád? Ő nem hiányozna. Nem tudom mások, hogy vannak ezzel, de nekem összetörne a szívem ha a gyerekem felhozná ezt és valószínűleg nem bírnám ki épp ésszel, hogy elköltözött a 14 éves gyerekem. Nekem is elváltak a szüleim tudom milyen, hidd el nagyon is jól! De anyukádnak is van családja? Élettársa, barátja? Egyedül van? Mert ez is számít. Egyértelműen látszik h apukádhoz jobban kötődsz, de ez változhat is a jövőben. Én világéletemben apás voltam kicsiként és még most is, de anyát mégis ugyanúgy szeretem és leszóltok érte vagy sem de egy nő jobban ragaszkodik a gyerekéhez mint egy férfi és bocsi apukák, de ez így van. A férfiak nem érthetnek dolgokat, nem érthetik milyen amikor a kisbaba a hasadban van és nap mint nap érzed, hogy fejlődik benned. Visszatérve a kérdéshez vedd figyelembe az édesanyád érdekét is, ne hagyd egyedül és persze gondolj magadra is. Nehéz döntés előtt állsz, ne kapkodd el!
2012. nov. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!