Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tiltanak a szüleim a barátomtó...

Tiltanak a szüleim a barátomtól mert roma?

Figyelt kérdés

Amikor a szüleim megtudták ,hogy a barátom roma kiakadtak...

Megtiltották ,hogy találkozzak vele... Elvették a telefonom és az internetet is , nem mehetek sehova .. és nem találkozhatok vele.

Amikor felhoztam a megismerés témát ők közölték ,hogy nem akarják megismerni és semmiféle képpen nem lehet együtt vele! Mit csináljak?

Igazán nincs rá okuk mert jól nevelt családból való...

Nem kérek olyan megjegyzéseket amik nem ide tartoznak.


2012. nov. 5. 12:14
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
19%

engem csak az érdekelne, hogy aki itt ennyire ajnározza a cigányokat, annak a párja is cigány? meg a baráti körének nagy része?


17 évesen az ember akármennyire mindjárt nagykorú, még tapasztalatlan kislány.

nekem sem akkor sem később eszembe nem jutott volna cigányokkal haverkodni, járni. ennél sokkal jobb nevelést kaptam. amelyik normális, azzal szívesen beszélgetek, vagy adok neki egy cigit, de nem mennék közéjük. egyszerűen nem bízom bennük, mert láttam már cifrákat.


hallgass a szüleidre, gondolom nem véletlenül vannak ellenérzéseik. lehet rendes családból való a srác, de attól még ott mások a hagyományok, a kultúra.

neked az az álmod, hogy 18 éves korodtól évente szüld a gyerekeket, az anyósod dirigáljon mindenben, és a férjed beleegyezése nélkül egy zoknit ne vehess magadnak?

nem szeretnél továbbtanulni, sikeres önálló nő lenni?

2012. nov. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

#41, nem, a jelenlegi párom nem roma, de életem folyamán volt már tartósabb párkapcsolatom roma lánnyal, soha nem volt ez nekem szempont se pro, se kontra.


Meg azt is gondolom, hogy egy 17 éves kamasz szüleinek a nagyon extrém eseteket leszámítva (az illető erőszakos bűnöző, ilyesmi) semmi joga beleszólni a gyerek párkapcsolatába, az a kötelessége, hogy elfogadja a gyereke választását, és normális ember módjára viselkedjen a gyereke választottjával. (szeretnie nem muszáj, elfogadnia igen)

2012. nov. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
95%

Én magam vagyok félig roma, és iszonyatosan rosszul esne, ha valaki emiatt elkerülne! Normális vagyok, tiszta, tanult. A családom is.

Most csak a származás miatt már bűn lenne velem lenni!?!?!?

2012. nov. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 Ilyent ***** válasza:
94%

Utolsó

Itt sok ember szerint igen, mert cigány vagy. Nem fogják fel hogy cigányok között is van különbség. Mert nem mindegy hogy beásokról, muzsikusokról, teknősökről, stb... van szó.

2012. nov. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
0%

Igen ,jogosan, mi akarsz ,ha nagy leszel lenni?

Gyerekgyártó kisiparos, szülsz neki legalább 5 gyereket és elétek a segélyen.

2012. dec. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Bár 2 hónapos ez a kérdés, de ha anno velem adta volna ezt elő a saját anyám, valszeg a mentő viszi el...
2012. dec. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim válasza:
Él még ez a topic?
2014. júl. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!