Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Mit szólnátok ha a...

Szülők! Mit szólnátok ha a fiatok egy roma lánnyal jönne össze?

Figyelt kérdés
A fiam össze jött egy roma lánnyal.Nem tudom lehet én vagyok előítéletes de nem örülök neki.Tény és való nagyon gyönyörű az a lány!Ilyen szép lányt nagyon régen láttam.Nem minden napi azt meg kell hagyni.Lehet hogy én vagyok előítéletes vagy nem tudom,de nem igazán örülök neki.Pedig egy csoda szép és igényes lányról van szó de bennem még is vanna kételyek.Nem vagyok rasszista mielött azt gondoljátok és talán érthtő is aggodalmam hiszen a romáknak nem tól jó a hírük ez köztudott.
2012. okt. 19. 13:48
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
64%
Nem szabad általánosítani :)! Előbb ismerd meg a lányt esetleg a szüleit is és tapasztald meg ,hogy ők is olyanok e mint a nagy többség vagy teljesen mások! Ha előítéleteid vannak azt a fiad észre fogja venni,és hidd el nem fog örülni neki! Fogadd el a fiad boldogságát még ha nehéz is,ha még sem az a lány az igazi a fiad ráfog jönni! Sajnos az élet sok sok pofont ad nekünk mielőtt megtudunk állapodni! :)
2012. okt. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
57%
Elgondolkoznék azon, hogy mit rontottam el
2012. okt. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
74%

Van 10% esély rá, hogy jól választott és 90%, hogy nem.

Várj egy kicsit, hogy kiderüljön melyik...

2012. okt. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
58%
Inkább ne. Suba subához, guba gubához. Kaptok egy teljesen más értékrendű, gondolkodásmódú rokonságot. Ha összevesznek a fiatalok, akkor jönnek a lányt védő rokonok. Én nem kockáztatnék.
2012. okt. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
2012. okt. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
45%
majdnem minden roma lány csodaszép amíg fiatal. Aztán nézd meg őket ha már nem olyan fiatalok.
2012. okt. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

ma 14:00


Hát lehet hogy a párja.De nem mindegy szerintem felállásnál hogy ki a roma,a férfi vagy a nő.Legalábbis szerintem,ha a lányomhoz akarna roma férfi társulni akkor szó nélkül elküldeném a férfit.De nő esetben lehet kicsit más a helyzet..

2012. okt. 19. 14:01
 8/34 A kérdező kommentje:
Vagy rosszul látom?
2012. okt. 19. 14:02
 9/34 anonim ***** válasza:
77%

Na igen.

Én egy félvér lány vagyok, a párom nem! A szülei eleinte nem tudták. Azt mondták,hogy ez egy gyönyörű lány, vigyázz rá nagyon. Majd kiderült minden.

A szülők azóta ellenségesek, nem is akarnak megismerni,pedig nem vagyok rossz ember. Kormánytisztviselőként dolgozom,érettségim van és egy gyönyörű szakmám. 17 éves korom óta eltartom magam mert suli mellett már dolgoztam.

A szüleim mindig tisszességes lánynak neveltek ill. becsületesnek.

Nem kell általánosítani.

Na és,hogy a párom szülei mit értek el az ellenségeskedésükkel?

Idén nyár végén összeköltöztünk mert 2,5 év kevés volt nekik,hogy megemésszék a történteket.

Soha nem lázítottam a páromat a szülei ellen, ezt maguktól érték el. Nagyon megromlott a viszonyuk akkor, tönkretették a fiúkat, most meg nem szeretnék elveszíteni. Talán korábban kellett volna gondolkodni.

Ha nem akarod elveszíteni a fiad, ne tedd azt,amit az én párom szülei,hogy a nevemet nem hajlandók kiejteni,csak az Az ill. a cigány kifejezéssel illetnek.

A családom teljesen normális. Akik ismernek minket, mind azt mondják,hogy örülhetnének a szülei,hogy ilyen lány akadt a fiúknak.

Ismerd meg és majd azután vonj le következtetést.

Nekem nagyon fáj,hogy esélyt sem adtak, de ők tudják.

23/L

2012. okt. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Én úgy látom hogy szereti az a lány a fiamat.Nem tinikről van szó azt azért hozzá tenném!
2012. okt. 19. 14:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!