Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Unalmas az életem. Hogy...

Unalmas az életem. Hogy találjak neki értelmet?

Figyelt kérdés
28 vagyok, nem akarok férjet, sem gyereket, egyedül akarok élni. De ennek meg van értelme? Nem szeretek bulizni, utálok dolgozni, utálom az embereket, magamat is. Az ilyennek mint én felesleges élni? Vagy hogy találjak értelmet az életemnek? Tényleg semmi nem érdekel. Ez mindig így volt. De marhára unatkozok minden nap. Semmi értelme. Néha arra gondolok megölöm magam. Ne értsetek félre, nem vagyok depis, csak unalomból. Mert tudom, hogy a holnap is épp ugyanolyan unalmas lesz mint az eddigi 28 évem. Esetleg itt van valakinek valami ötlete hogy mit tehetnék hogy ez változzon?
2012. nov. 5. 13:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
78%
Meg hogy nem vagy depis???!!!Unalombol senki nem akarja magat megolni sztem.Mit dolgozol? Vannak barataid??Hobbid?? Valami csak erdekel? Olvass konyveket a pozitiv gondolkodasrol az segit. Miert utalod magad??Valami oka csak van hogy utalod az eletet??!!!
2012. nov. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
69%
Kéne egy hobbi. Vagy egy olyan munka amit szeretsz.
2012. nov. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
0%
Passiz be, úgyis erröl szól a kérdésed.
2012. nov. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
97%
Tanulj meg örülni az apró dolgoknak, pl h egészséges vagy, megvan mindkét kezed, lábad, látsz, hallasz rendesen, stb. Kezdj el valamit tanulni, bármit, akár nyelvet, akár bármit. Tűzz ki célokat, ezzel is értelmet adsz életednek. Változtass élethelyzeteden, pl ha szüleiddel éltél, költözz el.
2012. nov. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
40%
Hobbijaid vannak?
2012. nov. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
54%
Pont mint a matektanárnőm volt. :D Amúgy valami hobbi kéne neked. Mondjuk kezdj el rallyzni. Azt úgy is kevés nő csinálja. 1 millából már összeraksz egy zsugormotoros Ladát. Vagy menj el ejtőernyőzni vagy csinálj gobelinokat. A lényeg hogy lefoglald magad.
2012. nov. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
80%
Foglalkozz állatokkal. Nem lesz két unalmas perc az életedben.
2012. nov. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
32%
Vannak barátaid?
2012. nov. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
42%

Madárruhás repülés.

Próbálj ki olyan dolgokat amit még eddig nem,ne úgy gondolkozz hogy ha láttad már és nem érdekel vagy nem élvezetes vagy akár veszélyes és sorolhatnám... az a lényeg hogy próbáld ki!

2012. nov. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
48%
Na szép. Adom a jótanácsokat és ugyan úgy le vagyok húzva mint aki csak azt akarja hogy lepippantsd. Akkor unatkozzál vazze...
2012. nov. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!