Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az anyának, hogy...

Miért baj az anyának, hogy keveset eszek? Milyen indokot találjak ki?

Figyelt kérdés

2. hónapja fogamzásgátló tablettát szedek, amiről anya nem tud. Amióta szedem, nincs semmi étvágyam, aki igazából nem rossz, mert bőven van rajtam felesleg. A 2 hónap alatt leadtam 6 kg-t (103->97kg-ra fogytam).

Eszek, mert nem akarok összeesni mondjuk a buszon, meg nem akarok 1000 kcal alá menni. De anyának ez is nagyon kevés kaja lenne, ő folyamatosan csak eszik, ráadásul nagy adagokat. :S Tehát ezért fura neki.


Mit mondjak, miért nincs étvágyam? Minden este emiatt megy a veszekedés, hogy én biztos anorexiás vagyok. Ja meg a legszebb, hogy biztos speedet használok, emiatt nincs étvágyam, ezért fogyok.


17/L


2012. márc. 23. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Megmondod neki, hogy érdekel az egészséged, és jobban odafigyelsz arra, hogy mit eszel.
2012. márc. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kb 1,5 éve életmódot váltottam, azóta figyelek rá. Szóval ezt sajnos nem mondhatom...
2012. márc. 23. 14:08
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mondd meg neki, hogy fogamzásgátlót szedsz, mondd azt, hogy azért, mert fájdalmas volt a menstruációd és elmentél nőgyógyászhoz és ő ezt tanácsolta. Persze az igazi indokot is megmondhatod, de gondolom azon kiakadna. Vagy mondhatod neki, hogy lenne étvágyad, de próbálsz egészségesebben élni és kevesebbet enni.

Egyébként ha nincs étvágyad a tablettától az rossz jel, mondd el a nőgyógyászodnak, mert akkor nem a megfelelő tablettát szeded. Normális esetben semmilyen mellékhatásnak nem szabadna lennie.

2012. márc. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tudja, hogy van barátom, illetve minden héten együtt is alszunk. Bár szerintem nem akar tudomást venni arról, hogy szexelek.


A doki azt mondta a vérvétel után, hogy a hormonjaim miatt hízhattam meg. Mondjuk ez lehet, mert még a peteérésem is nagyon fájdalmas volt. És hát elég nagy étvágyam volt...


A fájós-menzesz témát bevetem majd, köszi:)

2012. márc. 23. 14:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha ő meg tényleg állandóan eszik, akkor nincs reális képe az étkezésekről, étvágyról.
2012. márc. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy eleged van abbol, hogy kovér lány vagy (bocs a kifejezésért, én is hasonlo vagyok 88 kg/25éves). Fiatal vagy, csinos akarsz lenni, csinosan akarsz oltozni!
2012. márc. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy szeretnél sokáig élni:

[link]

2012. márc. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!