Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így az...

Miért viselkedik így az édesanyám, miközben örülnie kellene, hogy barátnőm van?!

Figyelt kérdés
4 hónapja lassan, hogy barátnőm van. Ő az első komoly kapcsolatom eddig. Mostanában nagyon furcsán viselkedik, ordibálva olyanokat mond, hogy teljesen megváltoztam, mintha már nem is laknék itthon stb. Ha barátnőmmel ott vagyunk nálunk, akkor direkt csinálok mindig közös programokat a családdal, hogy ne az legyen, hogy félrevonulunk, mintha ott sem lennénk. Tesóm mikor összejött a barátjával, neki is ilyen terror volt. Ugyanezekkel a szövegekkel. Pedig nem változtunk meg semennyire, sőt én úgy vélem, a barátnőm hatására még nyitottabb lettem. 20 éves vagyok, testvérem 22. Talán pánikrohama van, hogy látja, hogy mindkettőnknek párkapcsolata van és hamarosan kiszállunk a családi fészekből? Próbálok mindig minden téren megfelelni, de mindig talál valamit amibe beleköthet és már ott tartok, hogy nem szeretek ezek miatt otthon lenni. Nem igaz, hogy nem lehet egy normális hangulatban eltölteni egy teljes hétvégét, mikor otthon vagyunk!:'( Mit tegyek?

2012. nov. 5. 16:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia:)

Az én anyám is meg párom anyja is ugyan ilyen kb..

válasz egyszerű: fél hogy egyedül marad,hogy nem lesz senkije,és letojjátok a fejét. hogy kirepültök a családi fészekből. próbáljátok tesóddal megbeszélni vele... átérzem:)

2012. nov. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
59%

Majd megnyugszik .-)

Vigasztald meg, szeretgesd egy kicsit néha őt is. Persze, hogy aggódik, mi lesz most vele.

2012. nov. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
már próbáltuk, de úgy szokott ordibálni, hogy ledermedek szabályszerűen. Köpni nyelni nem tudok, szó szerint. Utána van, hogy 20 éves és fiú létemre elvonulok sírni a szobámban, utána meg az következik, hogy hogy vagyok rá képes, hogy magamra zárom az ajtót és hogy takarodjak kifele a szobából, ne vonuljak félre. Szörnyű érzés. Úgy irigylem azokat, akiknek tök kedvesek a szüleik és olyanokat mondanak a gyerekük párjának, hogy ide bármikor jöhetsz szívesen várunk stb. :(
2012. nov. 5. 17:00
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
Anyád önző és láthatóan irányítás mániás(mint a legtöbb anya). Most viszont nem tud beleszólni a dolgodba, ezért viselkedik így. Ha nála vagy ne foglalkozz vele, nevess az arcába, vagy ne is reagálj a sértéseire, ha látni fogja hogy nem vált ki belőled semmi érzelmet a gonoszságai, akkor talán békén hagy.
2012. nov. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezért sírni nem érdemes:-) bár teljes mértékebn érthető.

Így már látom, ez beteges nála.

Ennek egy vége lesz, hogy mihamarabb otthagyjátok, ezt próbáljátok benne tudatosítani, hármasban. (tesód, és anyukád)

2012. nov. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
4-es válaszoló vagyok, az én szüleim is ilyenek, sőt ők egész életemben ezt csinálták velem, sajnos:( Ha tieid ennyire durvák, akkor nem tudom mit csináljál.
2012. nov. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Gyáva Oroszlán: Annak az lenne a vége, hogy : Tessék, lehet menni. Meg hozzánk vágná, hogy nem támogat minket soha többet (már volt rá példa), egyetemet is úgy oldjuk meg ahogy akarjuk...

Nem szeretnék idegbeteggé válni és nyugtatókon élni.

2012. nov. 5. 17:08
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Anyám ugyanez!

A lelki terrorral akar hatni rád!

Amikor anyám ezt csinálta,visszaordítottam,elmentem otthonról,nem

hívtam fel,nem tudott rólam semmit.

Akkor belátta,hogy ez a viselkedés az ellenkezőjét váltotta ki annak,

amit ő el szeretett volna érni.

Ja,és nem voltam akkor már gyerek,amikor terrorizálni akart.

23 éves voltam.

2012. nov. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ráadásul barátnőmmel csak hétvégente tudjuk látni egymást, azt is csak 1 nap erejéig. Nagyon nehéz, de megoldjuk. Ha épp bunkózós kedvében van anya, akkor azzal jön, hogy már megint én megyek hozzá? (miközben mindig felváltva szoktunk mennyi egymáshoz, de ez fel nem tűnne neki...) Mondott már olyat is, hogy már olyan mintha ott laknék. De miért mond ilyeneket?!?!?! Egy-egy napot szoktunk egymásnál lenni, akkor sem alszunk egymásnál. Miért csinálja? Épp azért járunk haza mindig, hogy ne legyen vita abból, hogy egész hétvégét ott voltam és csak azért mentem haza, hogy bepakoljam a ruháimat...
2012. nov. 5. 17:16
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Én a képébe mondanám azokat, amiket leírtál, és ha nem veszi az adást, akkor elköltöznék, illetve amig nem jön rá, mekkorát hibázott, csak minimálisan kommunikálnék vele. Önző nő lehet az anyukád, ne hagyd, hogy tönkretegye a kapcsolatodat.
2012. nov. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!