Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám miért viselkedik mindig...

Anyám miért viselkedik mindig úgy mintha egy 5 éves kisfiú lennék?

Figyelt kérdés

Nem szeretem amikor egy boltban vagy valami ilyen helyen utánam szól hogy mackóm, kicsifiam. Néha elkezd nekem gügyögni meg úgy viselkedni vagy valamit mondani mintha 1 éves lennék. Elkezd simogatni, puszilgatni, megölel és alig enged el. Tudom hogy szeret, én is őt de néha idegesít hogy ezt csinálja. Amikor szólok neki azt mondja, hogy mindig a kisfia leszek és majd megértem ha nekem is esz gyerekem. De miért nem érti meg hogy ez zavar? Főleg amikor s k ember előtt csinálja.

25/F



2012. okt. 20. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt tőle kérdezd meg, ő tudja a választ. Amúgy bocs hogy ezt mondom, de nem lennék a helyedben, csodálom hogy még bírod cérnával, én már rég kijöttem volna ezért a sodromból.
2012. okt. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kb 6 éves koromban megmondtam anyámnak,hogy nem foghatja meg a kezem a zebránál sem és ne hívjon kisfiamnak mert már nem vagyok kicsi. :) Azóta nem csinálja.
2012. okt. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14%
Addig örülj míg szeret és van!
2012. okt. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%

Fogadd el és inkább örülj neki hogy szeret, más ennyi idős emberrel az anyja úgy beszél mint a kutyával


Nekem is szokta mondani "picifiú"

20/F

2012. okt. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem a mamám volt ijen! Nem sokat látam de 14 éves koromba eröl leszoktatam!
2012. okt. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

egyke vagy? akkor szoktasd le, a jövendőbelid mwg fog őrülni (meg te is előbb utóbb)

ha nem, akkor egy kicsit próbáld meg lelassítani a mamát, de tényleg azért jó, hogy ennyire szeret

csak a baj az, hogy túlzásba viszik sokszor


úristen eszembe jutott egy srác a metrón, anyukával, elég helyes volt, olyan 20-25 között, de látszott az öreges szerelésén, hogy anyuka öltözteti, és amikor gondosan megigazította a gallérját, konkrétan rosszul lettem

2012. okt. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

Én meg nem is tudok az enyémmel beszélgetni.

Bármilyen beszélgetésbe kezdünk neki van igaza én meg hülye vagyok. Akármilyen témát felhozok azt mondja őt nem érdekli ez a hülyeség. Egész életemben egyszer se beszélgettem még vele rendesen. Cseréljünk?:D

21/F

2012. okt. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
látod, kérdező, minden relatív :)
2012. okt. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
Az enyém is ugyan ilyen. Utcára nem is megyek ki vele soha, mindent magam intézek. Kerülöm a társaságát, ha meg még is beszélünk, mert már nem lehet kikerülni akkor elég határozottan a szemébe megmondom, hogy a saját szerencsétlenségét (hogy sose jár társaságba, meg nem szerez magának társat és barátokat) ne rajtam vezesse le. Ez után abbahagyja és 1 napig békén hagy. Szerencsére még 2 hónapot kell kibírnom és már el is tudok költözni.
2012. okt. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell beszélnetek ezt, itt valami nincs rendben. A fiaimat én is nagyon szeretem, de a 15 évessel se teszek ilyesmit. Puszi induláskor, érkezéskor = heti 2X, meg a szeretet nem ilyen direkt módjaiból ami belefér: főleg beszélgetések.

Úgy érzem anyukádat kétségbe ejtette, hogy felnőttél. Valószínűleg azok voltak az arany évei , amikor kicsi voltál, de hát ez van.

PS.: a kisfiamat én is mondom , ha büszke, vagy ha mérges vagyok rájuk - női logika :P

2012. okt. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!