Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Kocka" apukák - léteznek?

"Kocka" apukák - léteznek?

Figyelt kérdés
A barátom szerint felnőtt,családos emberek is szoktak számítógépes játékokkal játszani,nem olyan gyerekes szokás ez..25 éves,én 22 és sajnos eltér a véleményünk ezügyben. Ha vannak is ilyen férfiak,kedves feleségek mondjátok meg: jó ez így? Ugyanúgy ellátnak minden családi,párkapcsolati "teendőt" is? Vagy csak bezuttyannak gép elé és játszanak napi 2-3-4 órát? :(
2012. nov. 5. 19:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
82%

haha én a párommal szoktunk egy klánban játszani mindig olyan karaktert választunk amik kiegészítik egymást, múltkor egy 100 fős klán vezetője volt a barátom..nagyon sok embert megismertünk, jó a nyelvtudásnak is :D ha lesznek gyerekeim együtt fogjuk tolni :D


haverom nagyszülei 62-64 éves körüliek is velünk játszottakXD

2012. nov. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
70%

Én találkoztam már World of warcraft során olyannal, aki azért írta, hogy pill, mert be kell pelenkáznia a lányát :)


Illetve nővérem EX (ezért ex) pasija 32 évesen játszott valami online instázós játékkal napi 10 órát kb. 9 órában meg dolgozott, a maradék időt alvással töltötte.

2012. nov. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: te hány éves is vagy?


Második: köszi a választ!

2012. nov. 5. 20:12
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Nembaj ha játszik, szabad felnőtt korban is játszani csak ossza be és persze felnőtt korban inkább a baráti körben mert az az élvezetes mindegy milyen játékban, barátokkal, mások ellen botok ellen vagy akárhogy csak élvezzék ki azt a pár órácskát néha.
2012. nov. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
86%

:))


A férjem "érett" 29 éves apuka és bizony van, hogy napi több órát is lövöldözik a gép előtt.

Persze ettől lehet rá számítani, segít nekem mindenben (ha megkérem), de rendszeres időközönként szereti kiélni így is a gyermeki énjét.

2012. nov. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

22 vagyok én is.


inkább ez legyen a hobbija mint az ivás meg a nőzés.. :)

klánunkban volt egy csávóka, nem rég született meg a kislánya és ott örvendezett meg mutogatta a fotóit. a másiknak már volt 2 gyereke, egyik játszott velünk, másik még kicsi volt és mindig mondta,hogy pill,mert etet :)

2012. nov. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
95%

játszani nkem is játszott csak mellékesen tojt bele a családosdiba:SS

A gépen kívül nem látezett más, még akkor sem emelte fel a seggét ha tudta hogy 2 gyerekkel a piacról jöttem haza 8 kiló cuccal.

Csak elegánsan kiszólt a gép mögül: -Megjöttél?

Szerencsére válunk...

2012. nov. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
58%
uncsitesóm apja van vagy 40 de ha hazaér állandóan darkorbitozik xdd
2012. nov. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
69%
az enyém 49 éves és alig lehet elzavarni a géptől aa a munkából hazaért.....
2012. nov. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
77%
Apám 46 és a mai napig játszik (AoE II-III, IG II, főleg ezt a kettőt). Én 21 (nő) vagyok és én is játszom, ezekkel is, és más játékokkal is. Egyáltalán nem gyerekes szokás, sőt!
2012. nov. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!