Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukák! Van egy méregdrága...

Apukák! Van egy méregdrága kocsitok kölcsönadjátok a lányotoknak, és ő összetöri ugy hogy nem o volt a hibas, de a kocsinak annyi mit gondolnátok?

Figyelt kérdés
Haragudnátok a lányotokra?Mit kérdeznétek először hogy van a gyerek vagy mi van a kocsival?
2012. jún. 26. 18:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Egyértelmű, h a gyerek felől kérdeznék! A tárgyakat használni, az embereket szeretni kell! És miért a lányra haragudjak, a nem ő a hibás? Balesetek vannak! Ha pl áll a pirosnál és vki hátulról belemegy, azért miért kell rá haragudni? Semmit nem tett!
2012. jún. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Hogy csináltad? Nyugi! Biztos volt rajta biztosítás! Meg hát ha odaadta, tudatában kellett lennie ennek a kockázatával!!! SAJNÁLOM AZÉRT!!! :(
2012. jún. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Szerencsétlen lány meg van áldva ezzel az apukával, ha első kérdése az, hogy: Mi van a kocsimmal???? és nem az, hogy: A lányom jól van? nem esett baja?
2012. jún. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
29%
Nagyon haragudnék.2 év után bocsájtanék meg.
2012. jún. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
Szarnék a kocsira. A lányom fontosabb.
2012. jún. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
29%
Most is csak nok valaszoltak mint altalaban , ezert ne eld bele magad a valaszokba
2012. jún. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%

az én apám nem is adja oda a mai napig sem. Szerinte ő megdolgozott a kocsijáért, újonnan vette a saját erejéből nem hitelre, így nem adja oda senkinek.

Régebben nem értettem, de most hogy saját keresetem van így már jobban megértem. Ha nagyon akartam volna kaptam volna egy kis kocsit használtan de nem vagyok oda értük, így nem lett. Mondjuk a környezetemben is azt látom hogy aki teheti vesz a gyerekének valamilyen használt kocsit " gyakorolni" amíg nem szerez rutint. Mondjuk baleset bárkivel bárhol előfordulhat.Biztos hogy valamilyen szinten haragudnék a lányomra ha az általam megkeresett pénzemet ami autó formában van jelen összetörné. Nyilván attól is függene a dolog hogy a kórházból hívnak vagy a lányom jelenti be. Mert ha ő akkor szerencsére nem lett baja így jöhet a kocsi problémája. De ha a kórházból szólnának akkor egyértelmű hogy a gyerekem lenne a lényeg és ostoroznám magam miért adtam oda, ez nem történt volna meg ha...

2012. jún. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
36%
Soha az életben nem adnám oda a méregdrága kocsimat a lányomnak. Inkább adok egy tízezrest taxira, de se menőzni, se felelőtlenül száguldozni ne akarjon az én autómmal. Mejd a kis diákmunkával összekuporgatott pénzét kiegészítem egy olcsóbb, női kiskocsira. Ha engedélyem nélkül viszi el, akkor jobb, ha többet nem néz a szemembe.
2012. jún. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
30%
Ha rutinos sofőr lennél (illetve lenne a lány - nem tudom te ki vagy, kérdező), akkor el tudta volna kerülni a balesetet, így nem menteném fel 100%-ig a felelősség alól. Természetesen az ő testi épsége lenne a legfontosabb, de az biztos, hogy ha ténylegesen 1 kicsit is köze van a történtekhez (pl látta, hogy be fognak elé vágni, ő mégsem lassított), soha többet nem adnék a feneke alá autót - pláne nem az enyémet.
2012. jún. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%
Anyukának nem lehet méregdrága kocsija, amit magának vett?
2012. jún. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!