Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 1 hónap járás után ha a...

1 hónap járás után ha a párommal külföldre megyek az korai? Szeretem őt.

Figyelt kérdés

1 hónapja járunk, szeretjük egymást. Ő már hónapok óta tervezi hogy kiköltözik New Yorkba, és rábeszélt hogy menjek én is. Nagyon szeretnék, de anyukám azt mondta korai.

Szerintetek?


2012. nov. 5. 23:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az mindenképp korai.

Mióta ismered a párodat? Régebben barátok voltatok, vagy csak most ismerted meg?

2012. nov. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
és hány éves vagy mindehhez, és milyen egzisztenciád van?
2012. nov. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Kevés infóóóó! :(
2012. nov. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Én benne voltam egy 2 éves kapcsolatban, és mikor szakítottunk, rá kb 1 héttel találkoztam a jelenlegi párommal. Amúgy nem voltunk barátok, csak ismerősök. Egy általános suliba jártunk anno, de vagy 10 éve nem találkoztunk, csak most újra :)


Én 22, ő 26 éves.

2012. nov. 6. 00:16
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ezt csak felületes ismeretségnek nevezném. Azt javaslom, hallgass anyukádra. Kiderülhet, hogy mégsem olyan aranyos, kedves, vagy csak neked nem tetszik már, és akkor mit csinálsz ott New Yorkban egyedül?
2012. nov. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
tehát alig több mint egy hónapja szakítottál korábbi barátoddal, és most az újjal a világ másik végére költöznél ... miért is ne, ha van bátorságod hozzá, de legyen egy olyan bankszámlád amin mindig van annyi pénz ami elég hazafelé a repülőre
2012. nov. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Tehát egy hónapja ismered, illetve mondhatjuk, hogy némileg kiismerted már. Hogy valamikor egy suliba jártatok, de sose beszéltetek, nem találkoztatok, az nulla. De könyörgöm! Ha valakinél hirtelen megjön a rózsaszín felhő, az eszét attól tartsa meg! Kicsit gondolkodj, mielőtt cselekszel! Most hallgass anyádra, azzal teszed a legjobbat! 1 hónapnyi ismeretséggel valakivel szinte a világ másik végére költöznél? De ha ez a fiú hónapok óta tervezte, hogy elköltözik, akkor miért keresett közvetlenül előtte itt kapcsolatot? Ez olyan, mintha házasodni akarnátok, azt sem 1 hónap után kell. Ha meg annyira szeret és hirtelen jött nála a szerelem, akkor meg megfontolhatná ő is ezt, és mondhatná, hogy akkor nem költözik el. Nem olyan egyszerűen működik ez a költözködés, ez nem a szomszéd falu lenne, hogy gondolsz egyet és odamész, visszajössz. Képzeld el, ha lenne egy gyereked és ő akarná ezt tenni. Megengedné neki vagy megpróbálnád lebeszélni a dologról? Nyilván az utóbbi.
2012. nov. 6. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon korai. 1 honap alatt a parod rohogve csak a jo oldalat mutata neked... ennyit mindenki kepes szineszkedni. New York nem a szomszedban van ha barmi gondod lene..... En biztos nem vallalnam be. Fiatal vagy meg annyi lehetoseged lesz meg amit jobban elo tudsz kesziteni es megbizhatobb kapcsolatra epiteni. Most a nagy szerelem miatt latsz rozsaszinnek mindent!
2012. nov. 6. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
31%

22 éves vagy. Szerintem vágj bele. Ne csak a párod miatt, hanem magad miatt. Ha úgy gondolod, hogy te is szivesen élnél külföldön, és munkát is találsz, akkor szerintem nyugodtan költözz te is.

Ha viszont te szivesebben élnél itthon, akkor senki miatt ne rugd fel a mostani életed.

2012. nov. 6. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem is vágj bele! Ez nagyon nagy lehetőség nem szabad kihagyni. Lehet hogy olyan munkád lesz, olyan barátaid, hogy ha úgy alakul, akkor könnyen, egyedül is boldogulsz. Korainak korai, de hát nem 1 kérdés volt itt is, hogy kiköltöztek a párok, akik már évek óta együtt vannak és végül kint válnak/szakítanak pár hónap után. Az egyiknél még egy néhány hónapos baba is volt. 2 barátnőm is kiment a párjukkal, az egyik fél év után új baráttal (magyar) tért haza már eleve úgy, hogy közösen vettek itthon lakást, pedig a másik sráccal 4 éve voltak együtt. Másik barátnőmék is szakítottak 2 év után, azóta is kint élnek, de külön és boldogan az új párjukkal. Semmire sincs garancia és kapcsolatot sem úgy kezdünk normális esetben, hogy pár hónapot jósolunk neki.

Próbáld meg, ha sikerül, akkor sokkal boldogabb élet várhat ott! :)

2012. nov. 6. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!