Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány hónap járás után mondtáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány hónap járás után mondtátok ki a párotoknak, hogy szeretlek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 14. 06:18
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
pár hónap, nem tudom. Nálam különben is a tetteknek van jelentősége, nem a szavaknak. Kimondani bárki ki tudja, minél kevésbé gondolja komolyan, annál könnyebben.
2012. aug. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor szeretem.
2012. aug. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én már az ismerkedésünk közben beleszerettem :$ de vártam amíg Ő mondja ki először...azaz kb. 3-4 hónapot...:)


N22

2012. aug. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

2 hónapig imádlakot mondtunk,aztán a párom mondta ki először összebújás után. :)

20N

2012. aug. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 csokolade12 válasza:
hàt a mai vilàgban màr csak ugy dobàloznak ezzel a szoval.ès a fiatalsàgnàl elvesztette a jelentosègèt szerintem.ha tènyleg szeretsz vkit azt kimondod szerintem nincs idohoz kotve.
2012. aug. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 AndreaMariann ***** válasza:

Akkor mondtam ki a férjemnek,amikor már nem bírtam tovább magamban tartani...én az első pillanattól szeretem,és nem is múlt,azóta csak erősödött.

Egy hónap után mondtam,ő eleinte ritkán mondta,mert nehezen mutatja ki,de aztán ráérzett...szeretem,ha kimondja,akkor is,ha tudom,hogy szeret.:) Tudom,mert érzem,mégis szeretem hallani,olyan jó érzés.:)

2012. aug. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én kb egy hónap után, a párom azóta is csak annyit mond: "én is." Tudom, hogy nem szívesen beszél az érzéseiről, úgyhogy nem is erőltetem, mert érzem, hogy szeret.

Először ma reggel mondta magától, hogy "imádlak." Reggel ébresztett, hozott reggelit, felemeltem a fejem, mondtam, hogy ok, mindjárt összeszedem magam, aztán a második levegővételnél már horkoltam újra, és szerinte ez nagyon édes volt :)


24/N

2012. aug. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

mi 3hét után mondtuk egymásnak...mielőtt összejöttünk, elég sokáig ismerkedtünk, már gyakorlatilag akkor egymásba szerettünk..

23N

2012. aug. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi fel evig csak flortoltunk,de mar akkor szerettuk egymast!:)
2012. aug. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hónapok? ez hetek nekem, mire beleszerettem a páromba. és akkor mondom ki,a mikor szeretem. Ezt nem lehet tudni, hogy 3. hónap 2. hetének a 3. napjára szeretem meg..
2012. aug. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!