Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen könnyen estek szerelemb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen könnyen estek szerelembe? Normális ha 1 hónap járás után még mindig nem érzek szerelmet, csak vonzodást?

Figyelt kérdés
2012. aug. 13. 15:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
szerintem normális én is nehezen esek szerelembe bár már volt rá példa hogy hamar szerelmes lettem:)))
2012. aug. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
Miért jársz vele, ha nem érzel szerelmet?!
2012. aug. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én két hónap után lettem szerelmes (addigra realizálódott bennem, pontosan mit is jelent Ő nekem), de akkor nagyon :)

Párom egy hónap után vallott szerelmet, neki gyorsabban ment.

2012. aug. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
én első csók után :)
2012. aug. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

sztem még nincs gáz, nekem is olyan 1,5-2 hónap után jött, de azért gondolom nem teljesen közömbös már.


ha még egyáltalán nem indult meg semmi, az lehet baj.

2012. aug. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
de mi volt az ami kiváltotta bennetek azt hogy tényleg szerelmesek vagytok?
2012. aug. 13. 15:21
 7/15 anonim ***** válasza:
hát a szex eléggé meglendítette...
2012. aug. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
mondjuk kiválthassa egy romantikus kirándulás kettesben egy csók érintés meghitt pillanat :)
2012. aug. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én a legelejétől éreztem vonzódást, utána mikor megismertem jobban akkor szerelmet.:)
2012. aug. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%

2. vagyok


Nem értem a lepontozás okát.


Nem értettem a kérdésed, ezért kérdeztem vissza. Ha vonzódsz hozzá, de nem vagy szerelmes, miért nem tartotok még az ismerkedés szintjén? A párod is tud róla, hogy nem vagy szerelmes? Mert ha nem, akkor nem fair vele szemben, mert csak hitegeted. Mi lesz, ha nem alakul ki benned szerelem? Eldobod és kész? Az nem számít, hogy ő mit érez?

2012. aug. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!