Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kijelentette a barátom, hogy...

Kijelentette a barátom, hogy nem mondja hogy tudja hogy velem marad örökre, mert nem biztos! Nem tudhatjuk mit hoz a holnap! DE fél éve eljegyzett! Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
akkor már esküvő se legyen,mert nem biztos?Most kicsit kivagyok!tudom hogy őszinte volt és tisztelnem kéne érte,de fáj:-(
2009. aug. 12. 16:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá, hogy akkor az eljegyzést hogyan gondolta? Beszéljetek és utána dönts, hogy ez neked így jó-e
2009. aug. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
most elment edzésre,azt mondta ha hazaér megbeszéljük,együtt lakunk!
2009. aug. 12. 16:25
 3/27 anonim ***** válasza:
80%
Az örökre az hosszú idő. Lássuk be, ha valaki azt mondja, hogy örökre, attól még nem biztos, hogy együtt is maradnak, és ez lehet, hogy a másik fél miatt hiúsul meg. A párod túl őszinte volt. Ne haragudj rá, örülj hogy melletted van. Ajánlhatok egy könyvet? AJ. Christian könyvét, a mit keresett Isten a hálószobában címűt. Akkor is ha nem vagy vallásos.
2009. aug. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
68%

Ki ígérhetne olyat, hogy a másik mellett marmd örökre?

Persze jól hangzik, hogy : "örökké szeretni fogsz szerelmem?" "Igen, örökké!" Aztán lehet, hogy x idő után ugyanúgy elválnak, mint aki sosem tesz ilyen kijelentéseket. és persze lehet, hogy az a férfi/nő a leghűségesebb és legkitartóbb a világon, aki azt mondja "semmit nem ígérhetek!"

Ne ettől az egy mondattól függjön az esküvő, hanem attól amit a tettek és az idő diktál.

2009. aug. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
68%

Aki ilyet mond, az házasodni sem fog, mert nem gondolja, hogy örökre együtt maradtok... :-[


Én mit tennék?... Visszaadnám a gyűrűjét és elköszönnék tőle!

2009. aug. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

én is attól tartok hogy esküvő sem lesz:-(

Pedig tényleg szeretem és tudom hogy ő is!És tisztelem érte mert őszinte volt,de most nagyon kiborultam,azt mondta ez nem azt jelenti hogy baj lenne a kapcsolatunkban,csak nem akar hazudni

2009. aug. 12. 16:32
 7/27 anonim ***** válasza:
69%
Csak tipikus nő vagy és keresed mindenben a hibát. Igaza van, miért ígérne meg olyat, amit nem biztos, hogy be tud tartani, mert nem tudhatod mi fog történni holnap. Valld be te is ugyanúgy állsz ezzel. Kettőn áll a vásár és nem feltétlen kell, hogy ő hagyjon el, te is beleszerethetsz másba. Ő csak reálisan gondolkodik, attól még ugyanúgy szeret és melletted marad, ha már eljegyzett, nem hinném, hogy azért tette mert el akar hagyni, hanem mert veled képzeli el a jövőt, ami mindenki esetében zavaros, mert nem hogy nem tudod mi lesz 10 év múlva, azt sem tudod, hogy mi történik veletek 10 perc múlva. Ezen picit gondolkodj el, nem kell rögtön felhúzni az orrod ilyenen, látszik, hogy bizonytalan vagy ebben a kapcsolatban, inkább ezen kellene erősíteni és jobban bíznod benne. Boccs, ha nyers voltam, de ez a véleményem
2009. aug. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
98%
Hát, megértelek. Fura, hogy ezt így kijelenti, hogy ennyire bizonytalan. Lehetne kicsit bizakodóbb, vagy legalább az akarat meglehetne benne, hogy örökké tartson.
2009. aug. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
ezért vagyok összezavarodva,igaza van az utolsó előtti válaszolónak is,de azt hittem nemmondja ki,de hát kimondta,és most ugy érzem nem is akar változtatni rajta,da ha hazajön kiderül
2009. aug. 12. 16:40
 10/27 anonim ***** válasza:
70%
Megértelek. Figyelj, gondolom azért jegyzett el, mert szeret. El akar venni feleségül, azt akarja hogy összekössétek az életeteket. Ha nem ezt akarná, nem jegyzett volna el (Mert gondolom nem te erőszakoltad ki az eljegyzést). Nem? Őszinte volt veled, megbántott. Ez nem volt szép tőle, de te is tudod hogy igaza van. Lehet, hogy összeházasodtok, és mondjuk 5-6 év múlva, vagy több, beleszeretsz másba. Akkor olyan ember mellett akarnál élni akit nem szeretsz, csupán azért mert ő azt ígérte neked, hogy örökké? Ugye nem. Ne a jövővel foglalkozz, hanem a jelennel. Sok boldogságot!!!
2009. aug. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!