Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az esélye annak szerint...

Mennyi az esélye annak szerintettek, hogy menthető egy kapcsolat, ha már a másik fél kijelentette nem érez úgy mint régen?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt. Sok volt nagyon a vita mostanában közöttünk, ő kijelentette valamelyik nap még szeret de már nem úgy mint régen. Mintha kezdene belőle kihalni valami. Ilyen esetbe szerintettek érdemes még küzdeni a kapcsolatért vagy engedjük elegymást? A viták feloszlóban vannak. Ennek ellenére se tudom szakítsak vagy szenvedjek mindennap valyon melyik nap szakít:( .
2011. jan. 26. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
én küzdenék. ha még szeret, akk nincs minden veszve!!!
2011. jan. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem érezhetjük mindig azt mint rég:) A szerelem elillan, és onnantól kezdve jönnek a hullámvölgyek. Nekem is volt egy nagyon mély hullám, de szerencsére meg tudtuk beszélni a dolgokat, és rendbejött..
2011. jan. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy év még nagyon hamar van ahhoz képest, hogy már most a szakítás szélére kerüljetek! Mi lesz később, ha már most ennyit vitáztok és ha már most kételkedik a közös jövőben?! Szerelem nélkül nem működik egy kapcsolat, akárki akármit mond, én próbáltam ezt is - azt is, tudom mit beszélek!

Én a helyedben megkérdezném tőle, hogy mit akar, konkrétan, hogy akar-e szakítani. Mert ha igen, én nem állok útjába, bár tudnia kell, hogy szeretem. Aki menni akar, azt el kell engedni, mert ha tényleg szeret, akkor visszatalál, ha lenyugszik.

2011. jan. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A szerelem régi érzése egy kb. két hétig tartó hormonzűrzavaros állapot. Ezt képtelenség évekig fenntartani.


De egyébként ez csupán egy szép megfogalmazása annak, hogy a partnered rád unt, esetleg talált valaki mást, aki tetszik neki, és csak azt várja, hogy leakadj róla és mehessen tovább, mert megcsalni mégsincs képe.

2011. jan. 27. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azt nem hiszem kedves utolsó, mivel miko ezt elmondta és többször mondtam neki szakítsunk még most, mert később még rosszabb lesz. Mindig nemet mondot rá, hogy nem akar szakítani, helyre akarja hozni.
2011. jan. 27. 07:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor fura emberke lehet. Mondjuk veszekedés közben nem azt az arcot mutatjátok egymásnak, amit az első randin maszkírozva tártatok fel. Így a szerelem kopik.Hétköznapi csalódások. :)
2011. jan. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
1éve vagyunk együtt. Nem hiszem, hogy a maszkirozással lenne gond a veszekedések ebbe az utolsó 1-2 hónapban kezdődtek. Szerinte most, hogy nincsenek veszekedések úgy érzi még menthető.
2011. jan. 28. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!