Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gonoszság az...

Szerintetek gonoszság az örökségen gondolkodni?

Figyelt kérdés

Egy csomó családban így megy:

Még meg sem hal a rokon,tök egészséges csak már idős,és az egész rokonságnak már az örökségen jár az agya.

Nálunk is így volt.

Nagypapám lánytestvére még él,87 éves.

És már most megy a "harc" meg a nyalás az örökségért.

Valaki próbálja rábeszélni szegényt hogy írjon végrendeletet,meg nyalnak neki...

ez olyan gonoszság nem???Én sajnálom szegénytg


2012. nov. 6. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Igen, az,de az emberek már csak ilyenek.
2012. nov. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%

Én is sajnálom. Mi is írtunk papírt, eltartásit nagyszüleimmel, de nem azért mert nem bíznak meg bennem vagy ilyesmi, hanem mert az anyám meg a testvére annyi hitellel tartozik, hogy elvinni az egész örökséget a bank. És így legalább be vannak biztosítva, hogy ellátva is el lesznek ha szükség van rá. De mint írtam, ez amúgy is meglenne.


Sajnos ez a mai világ hozzátartozója. Magadtól nehezen vagy csak hitellel jutsz házhoz/lakáshoz ezért sajnos mindenféle terv megfordul az ember fejében és aki lelkileg úgymond erős és ugye saját magára gondol elsősorban (ki nem)az úgy gondolja, hogy az örökhagyónak úgyis mindegy már utána, hogy ki lakik a házában vagy ki herdálja el az örökséget így megpróbál benyalni.

2012. nov. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Én ennyi idősen, márcsak kib*szásból is elszórnám a pénzt, hogy ne maradjon semmi örökség "azoknak"

20/F

2012. nov. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nézted a gyanú árnyékát ?xD
2012. nov. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a-a
2012. nov. 6. 19:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen eléggé az. De sajnos ilyen az emberi természet, önző és csak a saját javát nézni.
2012. nov. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!