Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mith cSináljak? Összetört...

LiTtLePriNcEsS(L) kérdése:

Most mith cSináljak? Összetörtem anyukám cuccait!

Figyelt kérdés

Délután kölcsönvettem anyukám parfümjeit ^^ és a sminesh dobozát, de véletlen lelöktem az asztalról és összetört :(:(:(

Ésh most nem mertem még neki elmondani, deh lassan megy fürdeni és észreveszi.. :S:S

Széttört 2 parfüm és a púder és a szemfestékek is kiszóródtak.. Deh én annyira nem akartam neki rosszat okozni.. ÉSh most úgy bánt a lelkiismeretem... :$

Mondjuk nem szokta magát sminkelni csakh nagy ritkán ha éppen megy valahova a munkahelyén kívül.. . =(

SeGíTsEtEk!!!!!!!

L/13


2011. nov. 29. 21:13
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
91%
Jobb lesz ha bevallod. Mérges lesz, de téged jobban szeret mit holmi parfümöket és smink cuccot.
2011. nov. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
De biztos nagyon mérges lesz, és most lesz egy kirándulás is Pestre pénteken és nem fog így elengedni!!! Pedigh moziba is mennénk majd a barátnőimmel.. :(:(:( :S
2011. nov. 29. 21:17
 3/37 anonim válasza:
100%
miben tudnék neked segíteni?
2011. nov. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
89%
Kérjh tőleh bocshánathoth, merth rosszabbh leszh, hah őh veszih észreh ésh teh elshunnyogthadh..
2011. nov. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Hogy állnál elé, hogy mondanád el neki.. Veletek nem történt ilyen? :(:(:(
2011. nov. 29. 21:19
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok. Mond neki, hogy majd ledolgozod házimunkában az árát: mosogatás, porszívózás, söprögetés. Stb..Meg ha őszintén bocsánatot kérsz akkor megérti majd, hogy balesetek előfordulnak. De semmiképp sem támadj vissza szóban. Csak ontasz a helyzeten. Ne tiltakozz majd..Saját tapasztalatból beszélek.


19/L

2011. nov. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
34%

Kell neked 13 évesen smink meg parfüm...

Még a parfüm hagyján, de a smink?!

Legközelebb várd meg amíg sajátod lesz, és azt használd, ne másét, titokban.

2011. nov. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Teheted félre a zsebpénzed és vehetsz neki újakat
2011. nov. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem.. meg Anyukáddal is történt már ilyen, ebben biztos vagyok:) A lényeg, hogy lássa a megbánást. "Anyu beszélnünk kell..."


(lehet lepontozni, de nagyon zavar, ha h-t tesznek mindenhova..:D)

2011. nov. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, megyek és megpróbálom elmondani neki, mert fél 10kor van villanyoltásh, és nem akarok úgy lefeküdni, hogy nem mondanám el. Bár lehet, hogy észre sem venné, mert egy nagy dobozban voltak és csak néha veszi elő.. Bár elég intenzív a parfüm illatja... Pedigh próbáltam kiszellőztetni és a padlót is felmostam sokszor :(:(:((:( Azért szurkoljatok :(:(
2011. nov. 29. 21:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!