Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a párom volt...

Mit tegyek, hogy a párom volt felesége leszálljon rólam?

Figyelt kérdés

Akkor kezdődött a barátommal a kapcsolatom,amikor még "boldog házasságban" élt.Hónapokig nem is történt köztünk semmi,csak gyakran találkozgattunk,eljárunk ide-oda,sokat beszélgettünk.Utána több lett köztünk és viszonyom lett vele,sokáig titokban együtt voltunk.Ő döntött úgy,hogy elhagyja a feleségét,én ebbe nem szóltam bele.

A volt felesége engem hibáztat,mert tönkrement az élete.Undorító pletykákat próbált rólam terjeszteni,gyűlölködő leveleket tesz névtelenül a postaládánkba és ehhez hasonló dolgokat csinál.Már elegem van belőle.



2012. nov. 6. 20:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%
Talan ha nem egy hazas ferfival allsz ossze most nem lennenek ilyen problemaid, most viseld a kovetkezmenyeket!
2012. nov. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
De már elvált,semmi nem köti őket össze.Az a nő elmebeteg,nem akarom eltűrni ezt még ki tudja,mennyi ideig.
2012. nov. 6. 20:21
 3/30 anonim ***** válasza:
33%
Nem tudom, ez mióta tart, de előbb utóbb abbahagyja úgyis. Az, hogy ilyen hátulróljövősen mocskol téged, az őt minősíti. Nem tudja megérteni, hogy a kapcsolata a férjével nem volt rendben, ha egy harmadik be tudott férkőzni. Azt nem tudom, mire számíthatsz még tőle, mert némelyek elég messzire képesek elmenni, de előbb-utóbb abba fogja hagyni. Azt kell valahogy átvészelni. A párod mit szól ezekhez a dolgokhoz? Ő nem tudna leülni a kedves volt feleségével, hogy tisztázza a dolgokat?
2012. nov. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
89%
Igen, igazad van mar elvaltak. Hala neked!
2012. nov. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
89%
Azzal van baja,hogy amikor még nem váltak el,Te már a képben voltál.Próbáld meg túlélni,előbb-utóbb talál magának valakit ő is.
2012. nov. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
A barátom is azt mondja,hogy előbb vagy utóbb abba hagyja,ha nem reagálunk ezekre.De ez nem normális,azt a nőt kezeltetni kéne.
2012. nov. 6. 20:25
 7/30 anonim ***** válasza:
91%
Emlékezz a szavaidra, ha nálad lesz aktuális. Mert lesz, ugye tudod? Egy felnőtt ember jelleme nem változik.
2012. nov. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
97%
miket irogat amúgy?
2012. nov. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
78%

ok okozat miattad valt el igy latja mindenki

ez az okozat elatkoz teged es igaza is van szerintem Miert nem tudtatok megvarni amig szepen elvalik es csak utana talalkozgatni.Tudom nem te voltal az ok hanem te voltal az utolso lokes arra hogy elvaljon.

Sajnos a karma vagy Isten vagy akarmi amiben hiszel nem ver bottal sokszor mindig visszakapod azt a sok jot amit okoztal mindenkinek /masnak.Ilyen az elet.

2012. nov. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
89%

Varsz es tursz. Es igazabol panaszkodni sincs okod.

Kb gyermekkorban megtanulja mindenki, hogyha bant valakit (barhogyan), akkor nagy esellyel vissza kapja majd a bantast.

Ti bantottatok Ot, O meg olyan tipus, aki jobban erzi magat attol, ha visszacsap. Ezelott neki jutott az aldozati resz, ti erztetek jol magatokat, most nyilvan ettol o erti jol magat, ti meg nem. Vagy te meg nem.

Ez van, szvsz megerdemled.

Te erre nem gondoltal, komolyan nem jutott eszedbe korabban?

En speciel ezert igyekszem nem bantani senkit onos erdekeim miatt, mert a hatam kozepere sem kivanom, hogy utana engem szivassanak.

Logikus.

2012. nov. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!