Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A mostani férfiaknál fontos...

A mostani férfiaknál fontos szempont, hogy a barátnője/menyasszonya/felesége tudjon főzni?

Figyelt kérdés

A vasaláson kívűl minden házimunkát csináltam már. Főzni nem nagyon tudok (pörköltet, főzeléket és levest összedobok, de ennyi), sütni jobban szeretek.

A szüleim nem nagyon tanítottak főzni. Apukám főz általában, de ő türelmetlen. Ha nem tudom olyan gyorsan összevágni a hagymát, ahogyan ő, elzavar a konyhából.

Az alap kajákra is az exem tanított meg, ő türelmes volt, megvárta míg a saját tempómban megcsinálok mindent.

A mostani párom még annyira sem tud főzni mint én. Azt mondta nem baj, szívesen eszik gyors ételt, vagy szendvicset. Ha meg főtt ételre vágyunk, lehet rendelni.


A korombeli csajok meg nagyjából mindent meg tudnak főzni.

Egyedül nem szívesen állok neki olyannak amit még nem csináltam.


21L


2012. máj. 2. 14:26
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
73%
Szia Sorstárs! 23 éves vagyok és nemigazán tudok főzni csak sütni. Nálunk kicsi volt a konyha és Anyu főzött, de Ő türelmetlen volt... Anyósjelölt tanítgat főzni!
2012. máj. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem vagyok egyedül. Otthon laksz?
2012. máj. 2. 14:32
 3/42 anonim ***** válasza:
16%
Párommal és a szüleivel lakom, de őt nem zavarja. Kakaós csigán és pizzán amit sütök elvan.
2012. máj. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
88%
Én bizony nekiálltam magamtól megtanulni, mert ugyanez volt a helyzet nálam is. Az elején húúú, mennyit kellett kiborítani, mert nem sikerült, de hát senki sem csinál elsőre tökéleteset. És hidd el hamar belejön az ember lánya, csak nem szabad feladni. :) :)
2012. máj. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
91%

Én sem sokat főztem, míg otthon laktam, mert nem engedtek. Ne pazaroljam a hozzávalókat, meg én új dolgokat is ki akartam próbálni, de az tilos volt. Meg hát nálam is a gyorsaság... Mégis párszor volt, hogy magam bevásároltam és csak úgy nekiálltam főzni, azt persze megették. Most meg, hogy külön élek a párommal, apám is nem győz dicsérni, milyen új és finom ételeket alkotok. Süteményeket otthon is csináltam, abban mindig profibb voltam.

Nem bírnék kaját rendelni, már az anyagiak miatt sem. Sok gyorsan összedobható ételt ismerek, magam is kikísérleteztem nem egyet. Mióta tudok érvényesülni, gyorsabb és ügyesebb vagyok, párom imádja a főztömet meg a süteményeimet.

23N

2012. máj. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
Ja és még: nekem mindig minden elsőre sikerül. :D Ezen nem győzök ámuldozni, párom már megszokta. Soha semmit nem kellett kiborítani, mert nem volt jó.
2012. máj. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a kérdésedre válaszoljak: Nem hiszem hogy ez a legfontosabb szempont, de biztosan egyik pasinak sincs ellenére, ha a nő finomakat tud főzni:)

Viszont nincs azzal semmi gond, hogy te még nem vagy konyhatündér, ha pörköltet, főzeléket tudsz, akkor biztosan menni fognak egyéb ételek is. Én imádok recepteket nézegetni itt a neten (NoSalty,OlcsóReceptek,stb.) amit aztán ki lehet kísérletezni egy-egy délután. Általában sokkal könnyebb, mint első nekifutásra gondoljuk.:)

2012. máj. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

pl. egy töltött káposztának nem mernék nekiállni.

az anyagiak miatt sem, mert ha elrontom mehet a kukába...

süteményeket szívesen sütök, abban van némi tapasztalatom.

2012. máj. 2. 14:36
 9/42 anonim ***** válasza:

TE ne foglalkozz a mostani ffiakkal, neked azzal az egy ffival kell foglalkoznod, akivel erzelmi kapcsolatban vagy! Egy kapcsolatban az erzelem, a szeretet a legfontosabb, aztan kovetkezik a konyha, a fozes tudomanya, viszont van egy olyan mondas, hogy egy ffit a hasaval leeht megfogni pl.

TEhat eljon az ido amikor ott leszel a gaz mellett, mar tapasztalt is leszel, es a parod turelmesen fogja ezt kivarni, mivel szeret, ezt tapasztaltam, hiszen a fozes nem tartozott a hobbiaim koze, elozoleg a konyhaba csak etkezni jartam, mivel anyukam ezt elvegezte.

2012. máj. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%

Én mikor kolis lettem elkezdtem böngészni a neten és onnan nézek le receptet.


[link]


Ezt az oldalt bátran ajánlom, mert minden apró részlet le van írva ,ami nekünk amatőröknek kell.

2012. máj. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!