Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rengeteg szülő van aki a...

Senior24 kérdése:

Rengeteg szülő van aki a következő dolgokat műveli a gyerekével:szexuális erőszak, gyilkossági kísérlet stb. Miért hiszik az ilyen kis p'tkányok, hogy mindez alol felmentést nyernek ha azt dörgölik az ember p'fájába hogy"mert én eltartalak"?

Figyelt kérdés
És ezek közül még kimaradt a mentális és testi terror,a fenyegetőzés a bántalmazás,súlyos testi sértés és még a többi.
2012. nov. 7. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a szexuális bántalmazást nem szokták indokolni. "Most molesztállak, mert eltartalak."
2012. nov. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Kérdezd szexuális Zaklatás Pandát.
2012. nov. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
S
2012. nov. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Még nem kérdezted meg?
2012. nov. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére olyan rengeteg azért nincs, de sajnos még mindig kijelenthetjük, hogy összességében ma Magyarországon egy gyerek a saját szűkebb-tágabb családja körében van legkevésbé biztonságban, mert a gyermekkorúak elleni erőszakos bűntetteket zömmel ebből a körből követik el. Tényleg nagyon durván hangzik (főleg azoknak, akik számára elképzelhetetlen az ilyesmi tett) de a statisztika több évtizede azt mutatja, hogy ÁTLAGBAN egy gyerek nagyobb biztonságban van az éjszakai nyócker kellős közepén, mint a családja körében.
2012. nov. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Teljesen igazatok van!Sajnos azért akadnak zömmel ilyen családok,ilyen szülők!Elég szomorú.Sajnos az ilyen emberek emelik a kezüket a legmagasabbra,amikor arról van szó egy szülöi értekezleten(ha persze eljárnak az ilyen kis alávaló p'tkányok)hogy kérem a szülök jelenkezzenek.

Én simán adnék nekik pár ezer voltot,vagy én is ugyanugy bántalmaznám öket meg szemétkednék velük mint ahogy ök csinálják.Persze még van pofájuk olyanokat mondani hogy"ti értitek félre a helyzetet".Mert azt hiszi hogy szülő aztán mindig neki van igaza,mert a gyerek az csak egy hülye,akinek bármit be lehet mesélni.

2012. nov. 8. 10:27
 7/8 A kérdező kommentje:

:) amugy még nem kérdeztem meg a pandát:) De mindenesetre örülök neki hogy ilyen poénra veszed a dolgot,mert szerintem egyáltalán nem vicces,vagy lehet neked azért vicces mert te el sem tudod képzelni hogy milyen egy ilyen "családban" felnőni.Mint általában a legtöbb fiatalnak és ezt nyugodtan ki is jelenthetem.Akik el vannak kényeztetve meg akik megkapnak minden amire csak rámutatnak a plázában és semmire nincsen gondjuk csak arra hogy mikor hová és milyen állapotban menjenek bulizni meg hány tini csajszit hülyitsenek és dugjanak meg a bmw-ben amit apuci adott kölcsön,utána meg mennek haza a meleg kajára meg a kellemes családi idillre,hogy aztán nézhessék a kedvenc sorozataikat.Mert sajnos ilyen h'lye szülők vannak hogy teljesen burokban nevelik a gyereküket akik késöbb egyáltalán nem lesznek életre valók ,mert fogalmuk sem lesz rola hogy mit jelent majd dolgozni,mert anyuci és apuci kifizeti az egyetemet meg a többit.Majd amikor meg a nyár közepén rájukesik egy esőcsepp,vagy jön egy 200 ft-os csekk akkor meg kétségbeesetten felhivják az ösöket a 200ezr ft-os ipod-rol hogy most mit csináljanak.

Gratulálok a kedves szülöknek!!

Kiváncsi leszek hogy milyen lesz még ez az amugyis sz'r és nevetséges világ hogyha csak ilyen emberek fogják alkotni a társadalmat,mert majd "futószalagrol" jönnek az ilyen emberek,mert a szülök ugy gondolják majd hogy ez a divat. :)Egyébként a az ilyen kis puhány elkényeztetett gyerekeknek minden ciki meg gáz,meg minden komoly dologból poént csinálnak,és általában az ilyenek nem tudják hová rakni az energiájukat meg a jólétüket és az ilyenek csinálnak sportot abból hogy a suliban minden nap megvernek egy diákot,főleg ha még azt is látják hogy neked problémáid vannak otthon,akkor meg még jobban és sajnos egyre több ilyen gyerek van!

2012. nov. 8. 10:42
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem akartam sértö lenni de szerintem ez nem vicces!
2012. nov. 8. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!