Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék kezdeni ezzel a...

Mit tudnék kezdeni ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés
Jelenleg édesanyámmal élek és a nevelőapámmal (+öcsémmel). A nevelőapámmal nagyon rossz a kapcsolatom, már ez elején se volt fényes, de pár éve elkezdett nagyon csúnyán inni és így még rosszabb a helyzet (úgy bánik velünk mint az állatokkal, néha meg is ver és olyanokat mondd, hogy megöl minket). Nem tudom meddig bírom még ezt, de úgy érzem vagy magamat fogom megölni vagy őt és ez így nem mehet. Anya nagyon elvakult, mindig abban bízik, hogy majd megváltozik és abba hagyja az ivást (ráadásul a házon hatalmas hitel van így nem túl esélyes hogy elválnak). Apámhoz nem tudnék költözni, a többi rokonom pedig nagyon messze él. Ráadásul anyáékat se szívesen hagynám itt, mert én vagyok az egyetlen aki megvédheti őket. Mit csináljak? Valahogy ki kéne iktatni ezt az embert vagy elmenni albérletbe, de hát nincs pénzünk rá. Mit csináljak? Megőrülök. Nem bírok így élni.

2012. okt. 25. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Gyámhivatal, családsegítő mit mond?
2012. okt. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ja igen: 19, lány

Beszéltem egy családsegítős ismerősömmel, de nem igazán kaptam tőle hasznosítható tanácsot. Azt mondta, próbáljak meg apához költözni...

2012. okt. 25. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!