Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek után hogy legyen önbizalmam?

Blazer X kérdése:

Ezek után hogy legyen önbizalmam?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy faterral már régebben óta nem vagyok jóban, ez alatt azt értem, hogy nagyon minimálisan szoktunk beszélgetni, de ha kell a segítségem akkor persze megyek, mert ha nem akkor jön a lebaszás. A lényeg az, hogy 1-2 hónapja apámmal csináltunk a kazánt. Én meg boltból jöttem haza előtte, és mennem kellett azonnal, de úgy mentem ki, hogy zokni + papucs, mert gyorsan kellett a segítség. Erre meg azt vágta hozzám, hogy:"Hogy nézel ki? Mi vagy te? Hímringyó?" Mondjuk volt már az öregben ez is alkesz, de ilyen már fordult elő velem ez előtt is. Most 1 pár perce, felakartam volna rendesen törülni a fürdőszobát, mert nincs munkám, és így a házimunkát is nekem kell elvégezni, ezt a szöveget vágta hozzá: "Ha most látna valaki, biztos azt mondaná homokos vagy fiam". Ezt is így lazán. Legszívesebben megbírnám fojtani az öreget mikor iszik, de anyám azt mondja ne foglalkozzak vele...ahan... csak nem ő van itthon vele. Az a kérdésem amit fenn fel tettem, meg az is, hogy akkor bennem lenne a hiba?
2012. nov. 7. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Apád tipikus kötekedős alak, aki viccesen oldja meg

Amúgy nem értem hogy jött ki nála a zoknyi+papucs kombóra a hímringyó, talán Ő sose mászkált ebben a szerelésben?

Rá kell hagyni, igazából ha nekimész, azzal magadnak is rosszat teszel meg neki is

Örökké nem kerülgethetitek egymást, mert gondolom otthon laksz még

Sz*r kerülgetni némán szótlanul az öreget, ha segíteni hív, velem előfordult hogy akkorát lebaszott hogy azt se tudtam melyik rendezvényen vagyok, de rá 10percre hívott hogy segítsek neki, gondolhatod hogy mentem, nem szóltam semmit csak hallgattam

Az italban van a hiba, hogy nem kéne neki, mert kicsi is betesz nála

20/F

2012. nov. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. nov. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
védd meg magad. ne verekedj össze vele, de hordd le ordenáré stílusban, tiporj a lelkébe és köpd arcon. ettől megszégyenül.
2012. nov. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
látens homokos a fater, ha mindenről az jut eszébe ... nem irigyellek, de azt hiszem a leírtak alapján nem nagyon tudsz vele mit kezdeni
2012. nov. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem is hagyd rá! max. ha nem bírod már akkor ne olyat mondj neki hogy " te vagy a b.uzi" hanem valamit amivel tényleg a lelkébe tiporsz pl " te neveltél fel és én még így is jobb vagyok mit te BÁRMIKOR is voltál és leszel. "
2012. nov. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Sz@rd le az öregedet! Szerintem is lehet valami az agyával hogy mindenről a homoszexualitás jut eszébe.

Amúgy tudod hogy fognak imádni a csajok, mert értesz a házimunkához? ;)

2012. nov. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tanácsokat. :)

21 éves fiú vagyok amúgy, és legtöbbször ráhagyom a hülyeségeit, de azért tudnak fájni az ilyesfajta beszólások.

Ja, meg még rám fogja azt is, hogy az öcsém úgy viselkedik ahogy, de az megse fordult a fejében, hogy az én szememben milyen példakép lehetett ő maga, ha ezt látja tőlem az öcsém.

2012. nov. 7. 17:03
 8/10 A kérdező kommentje:

#4-es hozzászóló:

Nem lehet megszégyeníteni az öreget, mert akkor azonnal kapcsol a "felsőbbrendű" funkció nála, hogy mit képzelek magamról, meg hogy szar taknyos kölök ne szóljon be neki, akinek még munkahelye sincs.

2012. nov. 7. 17:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, ez egészen más természetű dolog. Kábé hasonló helyzetben vagyok én is, úgyhogy pontosan tudom mit érezhetsz. A megoldás az lenne neked is, ha találnál munkát, elköltöznél, és nem utolsó sorban valaki téged várna...
2012. nov. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én már annak is örülnék, ha lenne munkám, és el tudnék költözni, nem hogy valaki még várjon is. :D
2012. nov. 7. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!