Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Majd nem egy honapja mar...

Leila............ kérdése:

Majd nem egy honapja mar olyan onbizalmatlan vagyok, es teljesen szetszort nem tudom mi van velem! Tudnatok valami tanacsot adni hogyan legyen önbizalmam?

Figyelt kérdés
egszeruen nem tudok a pozitiv dolgokra gondolni csak a negativ dolgok jonnek elo bennem,nincs onbizalmam es szetszort vagyok nem tudom mit csinaljak!!tudnatok segiteni vagy tanacsot adni??? koszonom a valaszokat elore is!!!
2012. szept. 26. 23:19
 1/4 anonim válasza:
Én mikor nem vagyok rendben magammal, akkor veszek egy doboz vitamint, sportolok valami újat, és minél többször megyek emberek közé.Ha csak egy kicsit változtatsz az életeden, az is gyökeresen változtathat a közérzeteden.
2012. szept. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Onbizalmatlan?!!:D Már ezért megérte! Komolyra fordítva, mikor én bizonytalanodok el, állítani szoktam magam elé egy úgymond pozitív példát. Általában nem létező karakter, egy filmből/animéből/könyvből(de volt már az aktuális plátói szerelmem is) , akinek bejön a személyisége. Egyfajta példaképpé növi ki magát a szememben, így a kényelmetlenebb helyzetekben arra gondolok "mit tenne Ő, vagy mit gondolna, ha látná, hogy meghátrálok". Nekem szokott segíteni. Amúgy hány éves vagy?
2012. szept. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
probalkoztam en is emberekkoze menni elfoglalni magam vmivel...de nem volt kedvem hozza semmihez es csak ithol ulok!!!
2012. szept. 27. 20:03
 4/4 A kérdező kommentje:
egyepkent 18 eves vagyok
2012. szept. 28. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!