Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyen önbizalmam?...

Hogyan legyen önbizalmam? Hogyan legyek nyíltabb másokkal?

Figyelt kérdés
Már gyerekkoromban csendes, zárkózott gyerek voltam. Nehezen találtam magamnak barátokat, de akik voltak velük nagyon jó volt a kapcsolatom. Mindig közepes tanuló voltam, aminek az anyám soha nem örült, mindig azt akarta h kitünő legyek. Érzékeny gyerekké váltam, nem sok dicséretet kaptam. Ha a szüleim leszidtak mindig sírtam. És ez nem hiszti volt hanem így jött ki belőlem a bánat. Végül 11-12 évesen soha nem sírtam mások előtt, nem mutattam senkinek h megbántotak erőssé, keménnyé váltam. 15 évesen megpróbáltam nyiltabb lenni miután az anyám mindig avval jött, h nekem nincsenek barátaim. Próbáltam megnyílni, barátkozni másokkal de soha nem sikerült úgy igazán. Már nem tudtam mi a jó, hogyan barátkozam. az önbizalmamat teljesen elvesztettem. Mindig azt akartam h elfogadjanak olyannak amilyen valójában vagyok.
2012. nov. 5. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálj barátkozni új emberekkel. Ezen az oldalon is lehet ismerkedni és beszélgetni.
2012. nov. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

velem is valami hasonló van... :(


Írhatsz nekem, ha akarsz :(


20f

2012. nov. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vállald fel magad!Ne akarj másnak látszani.Az emberek azért nem barátkoznak veled mert nem ugyanaz a stílusotok, gondolkodásmódotok.Sztem rossz helyen barátkozol...De ne add fel!Biztos minden jóra fog fordulni. :)
2012. nov. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!