Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mért elég ennyi...

Szerintetek mért elég ennyi életcél nagyon sok nőnek?

Figyelt kérdés

szül 3-4 gyereket, otthon van egész nap, robotol..4

önmegvalósítás nincs bennük vagy micsoda? elég annyi,hogy egész nap takarít meg cseréli a gyerek pelenkáit?


2012. nov. 7. 17:36
1 2 3 4 5
 1/41 Jégtánc ***** válasza:
64%
Van ilyen kérdés egypár,miért nem olvasgatsz utána?:)
2012. nov. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
77%
Mert a gyermeknevelés is lehet életcél. Vagy a családban háttérmunkásként dolgozni.
2012. nov. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
85%

Neked nem mindegy? :) Amilyen stresszes a világ én is megelégednék ezzel, aztán majd könyvekkel, meg társasági élettel művelődnék :) Attól még, mert munkája van valakinek, nem lesz fenefontos ember. Se művelt, se több.


Megjegyzés:

Nincs gyerekem, egyetemet végeztem. De egy nyugalmas életre simán felcserélném ezt.

2012. nov. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
de mi abban az életcél? szülni jó esetben minden nő tud.
2012. nov. 7. 17:43
 5/41 Jégtánc ***** válasza:
78%
Ez megint csak egy nagyon provokatív kérdés.Nem te tettél már fel pár ezzel kapcsolatos kérdést?
2012. nov. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem épp, hogy a legtöbb nő egyáltalán nem akar már gyereket, hanem helyette könyököl a munkahelyén...

Amúgy 3-4 gyereket szüli és felnevelni hivatás, az ember élete meg nem (csak) az önmegvalósításról szól, hanem a mások segítéséről is.

"Hiába fürösztöd önmagadban, csak másban moshatod meg arcodat..."

2012. nov. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
88%

Nem a szülés az életcél. Az, hogy te ezt gondolod, és emiatt lepontozol, nagyon gusztustalan.


Gyereket és leendő felnőttet nevelni nagyon nehéz, ha az ember jól akarja csinálni. Én iskolákat is megjártam, óvodákat is, szociális vonalon is mozgok, és azt kell mondjam, hogy valami hihetetlen tudás, ráérzés, empátia, rugalmasság, idő és energia kell ahhoz, hogy sikeres és boldog embert tudj nevelni.

2012. nov. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
nem. nem provokatív-csak egy kérdés. érdekes ti mindent annak vesztek ami titeket érint.
2012. nov. 7. 17:46
 9/41 A kérdező kommentje:

8-as


nem szoktam lepontozni senkit. de te biztos jobban tudod.

2012. nov. 7. 17:47
 10/41 anonim ***** válasza:
76%
Fogalmam sincs. Nekem van három, de bele is zavarodnék, ha nem dolgozhatnék. Imádom őket, de a munkámat szintén. És, mint tudjuk, gyereknevelésből nem annyira lehet megélni, bár szép, és nemes feladat. :)
2012. nov. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!