Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mindenki szerint a rajzban...

Mindenki szerint a rajzban vagyok nagy tehetség, de a színészet is nagyon megy. Melyik legyen? A kettő nem lehet együtt? és kb. mennyit fizetnének mind a két munkáért külön-külön?

Figyelt kérdés

2012. nov. 1. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:

A kettő nem megy együtt, mindkettő hatalmas munkát igényel, sok időt a gyakorlásra, akkor is ha valaki tehetséges.

Nagy butaság a pénz szerint dönteni. Azt válaszd, amelyiket jobban szereted. Amelyiknél, amikor képességedet fejleszted, nem érzed, hogy kidobott idő, hanem azt érzed, de jó ezt csinálni! Ha még sok időd van, addig próbálkozz mind a kettővel. De valamikor 15-16 év táján dönteni kell.

A színészethez zenét éneket, táncot is tanulni kell.

A rajznál a különféle technikákat kell megismerni, gyakorolni.

2012. nov. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Rajzra is járok,nagyon jól megy.

De én igazából mind kettőt szeretem,úgy érzem,egyik nélkül a másik sem menne.

2012. nov. 1. 13:43
 3/6 anonim ***** válasza:

"kb. mennyit fizetnének mind a két munkáért külön-külön"


Filléreket vagy milliókat.

2012. nov. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Menj el kiállításokra és érdeklődj afelől, hogy mi a művész foglalkozása. Meg fogsz lepődni, de az élő művészek 90%-ának van "rendes" munkája (vagy már nyugdíjas), és amellett fest/rajzol, mivel manapság csak ebből nem lehet megélni.

Másrészt, szétnézhetsz néhány színházban is, hogy milyen "jól" élnek a színészek.


Olyasmi ez, mint a foci: mindenki csak azt hallja, hogy milyen jó keresnek az NB I-ben/külföldön, de arról nem szól a fáma, hogy 1000-ből csak 1-nek sikerül befutnia, pedig köztük is van 100 legalább annyira tehetséges, mint aki befutott...

2012. nov. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem csak anyukám szerint,hanem mások is mondták.

Én nem vagyok beképzelt,de azt nem mondhatom:én nem tudok rajzolni!

Az ilyen kommentek kerüljenek!!!

Nem vagyok az a fajta aki nagyra tartja magát!

2012. nov. 3. 20:32
 6/6 anonim ***** válasza:

A kérdésed óta már eltelt néhány év! Hol tartasz, mit csinálsz, melyiket választottad?


Nem megkerülve a kérdésed:

Én két szinészről tudok, de valószínűleg több is van-volt, aki a szinpad mellett festett is. Agárdi Gábor és Páger Antal. Mindketten tehetségesek voltak a festészetben is és csinálták is a szinészet mellett!

Lehet együtt a kettőt!

2018. jan. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!