Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sosem késő külföldön új...

Sosem késő külföldön új életet kezdeni, ugye? Hány évesek voltatok amikor sikerült külföldre költöznetek? Családdal mentetek egyből, vagy előbb kitapostátok az utat előttük és utána követtek?

Figyelt kérdés

2012. nov. 7. 18:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
23 éves vagyok. 1 hónap múlva költözök ki, teljesen egyedül.. Márciustól kezdem ott a sulit, addig nyelvet tanulok még..stb
2012. nov. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Mennék, de nem tudok :(

Egyedül élek a kislányommal, és tudom, itt nincs jövő, sem neki, sem nekem. 2 szakmám van, 2 nyelvet beszélek, egyikkel sem tudok elhelyezkedni annyiért, hogy tisztességgel megéljek.

Tehát mennék, de hova, kihez, ki ad munkát? Én sajnos kicsi gyerekkel nem tudok belemenni a semmibe... :(

2012. nov. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

28 éves vagyok, a barátom 33, tervezzük nagyon a költözést, Hollandiában van egy ismerős házaspár, a férj informatikus, mint a párom. Nyár elején voltunk egy hetet náluk, imádtam. Ott rendesen megfizetik a dolgozó embert...

Infós fizetés másfél millió forintnak felel meg.

Egyik este szusibárban kajáltunk mind a négyen, a férj szemrebbenés nélkül hagyott ott 100 ezer forintnak megfelelő eurót. Én is ezt az életet akarom élni.

28/n

2012. nov. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
49%

Hát ha egy havi fizetés 15 szusivacsorára elég, akkor az nem sokat ér...:S

Pesten 4-8000 Ft között van 4 főre egy szusivacsora, annak a 15-szörösét itt is meg lehet keresni informatikusként, sőt az ismerős informatikusok a 80-100-szorosát keresik meg.

2012. nov. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Infós kezdő fizetés... ez kimaradt.......
2012. nov. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

20 eve mentem ki kulfoldre es ott is maradtam.Szomoru szivvel latom M orszag egyre rosszabb.Jo fizetesem van itt 2 fosulit is vegeztem itt tehat beilleszkedtem nyelvet megtanultam

Sajnos latom jonnek a szerencsevadaszok aranyasok ide is.Nyelvtudas penz nelkul es ha enm sikerul nekik meg nekik all felejebb szidjak az orszagot itetni segelyre hajtanak es mergesek ha nem kapna

Ami meg nagyon zavar az a honfitasaim kulturaja hozzaallasa Elvarjak sot kovetelik hogy segitsek es ha nem tudok akkor irigynek neveznek mert biztos nem akarom nekik is jo legyen.Hiaba magyarazaom kezdotoke nyelvtudas nelkul semmi eselyuk nincs foleg csaladdal nem hisznek nekem. Aztan itt vannak kene biztositas kotelezo kene alberlet kene munka es mindez olcson ill alanyi jogon.

Aztan hallom olvasom stoppal mentek haza mert elfogyot a penzuk. Sajnos egesz eu ben munkanelkuliseg van es nem mindenhol pont egy magyar munkasra varnak akinek meg egy happy maelt is nehezere esik barmelyik nyelven is rendelni.osszekottetesek es kapcsolatok penz es nyelv nelkul butasag elindulni mert max itt fogsz ehezni nem otthon

2012. nov. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
20%

15-ös, akkor is, számold át: Ha 4E Ft-tal számoljuk a szusivacsorát, annak 15-szöröse 60 E Ft. Ha 8000-rel, akkor 120 E Ft. Ha a középárat nézem, akkor 6000 és 90000.

Ennél azért itthon SOKKAL több egy KEZDŐ infós fizetés.


Szerintem a haveroddal van a baj, hogy a fizetése 15-ödét otthagyja egy vacsoráért... nem tudom, mit ehettetek...aranyat?:)

2012. nov. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Talán borravalót is hagyott.

Szusis

2012. nov. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Külföldön a szolgáltatások drágábbak, és a szusi vacsorát 4-8 ezer forintból fejenként nem valami extra helyen extra kiszolgálással kapod meg. Meg akkor még nem vettél mellé 1-2 üveg szakét a négy embernek, meg semmit.
2012. nov. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!