Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Már annyira ki...

Mit tehetnék? Már annyira ki vagyok tőle. ( Bővebben lent )

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok.Most kezdtem a közép iskolát,és ugyebár ilyenkor sok új dolog köszönt be egy tini életébe.

Van egy-két fiú aki próbál velem beszélgetni,barátkozni,megismerkedni de ez nem lehetséges,mert a bátyám folyton ellenőrizget, és kérdőre von. Megértem hogy aggódik értem,de könyörgök..14 éves vagyok,miért nem lehet egy csöppnyi magán életem?? Elegem van abból hogy mindenki irányítani akarja az életem. Ha nem hibázhatok soha nem tanulok /a hibáimból/. És egyébként nem is lenne aggódni valójuk se a szüleimnek sem a bátyámnak,mert eléggé nehezen megnyíló személyiség vagyok,nehezen barátkozok,de felelősségteljes lány vagyok, és vannak céljaim az életben és még egyszer sem adtam okot nekik hogy ne bízzanak meg bennem. Légyszi. nagy részben olyanok próbáljanak meg válaszokat adni akik már átélték ezt. És légyszi. írjátok le a tapasztalataitokat is. Köszönöm a válaszokat.


2012. nov. 7. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha azok a fiúk megismerik a bátyádat lehet hogy abátyád nem fog tőlük félteni hiszen ismeri őket
2012. nov. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A bátyám az a tipikus ki ha ő nem..van akivel normális de sok mindenkit lenéz..(N) szóval tuti hogy kizárt..:|
2012. nov. 7. 18:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Bizonyitsd be neki, hogy nincs miért aggódnia, barátkozni lehet, de nem mindegy, hogy kivel és hol és mikor.
2012. nov. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Örülj, hogy vigyáz rád, ez jól jöhet még.

Persze, hogy idegesítő, de bírd ki egy kicsit. Majd megismeri az új barátaidat, megtanul bízni benned, lehiggad.

2012. nov. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!